PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Gimnastyka dla seniorów z trenerem z Gdańskiego Ośrodka Sportu. Oglądaj i ćwicz

Gimnastyka dla seniorów z trenerem z Gdańskiego Ośrodka Sportu. Oglądaj i ćwicz
Gdański Ośrodek Sportu w ramach cyklu "Aktywuj się w Gdańsku" organizuje zajęcia on-line dla seniorów, które prowadzi Łukasz Marszałkowski, specjalista z zakresu żywienia i suplementacji, trener lekkoatletyki i nordic walking. Emisja kolejnego treningu odbyła się na gdansk.pl w środę, 30 grudnia. Czas trwania około 50 minut.
Na początku rozgrzewka a na koniec rozciąganie
Na początku rozgrzewka a na koniec rozciąganie
fot. GOS

 

W czasie pandemii Gdański Ośrodek Sportu w ramach cyklu "Aktywuj się w Gdańsku" przygotował zajęcia dla seniorów. Prowadzi je Łukasz Marszałkowski - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalista z zakresu żywienia i suplementacji, trener lekkoatletyki, instruktor nordic walking i kinezygerontoprofilaktyki. 

Emisja kolejnych zajęć odbyła się na www.gdansk.pl w środę, 30 grudnia, w przeddzień ostatniego dnia roku. Zajęcia jak zawsze rozpoczęły się od rozgrzewki a zakończyły rozciąganiem. Całość trwała około 50 minut. 

Kto nie zdążył w dniu emisji, może poćwiczyć w innym dniu. Film będzie dostępny do następnej środy, 6 stycznia 2021. 


Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia przed telewizorem, monitorem komputera, na laptopie czy smarfonie. Przydadzą się mata i woda.

 

OGLĄDAJ I ĆWICZ

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl