Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby zaprasza. Nie tylko w Dniu Otwartym

"Ten stadion służy profesjonalnym sportowcom, ale też każdemu mieszkańcowi Gdańska. Każdy, kto chce trenować, chce być aktywny fizycznie jest tu codziennie mile widziany" - to główne przesłanie Dnia Otwartego Gdańskiego Stadionu Lekkoatletycznego i Rugby. Koszty korzystania z obiektu zaczynają się od symbolicznych 5 zł.

Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby zaprasza. Nie tylko w Dniu Otwartym
A
A
data publikacji: 13 maja 2017 r.

Dzień otwarty stadionu rozpoczął się o 10.00 i trwał 8 godzin. Można było zapoznać się z pełną ofertą obiektu. Atrakcji było mnóstwo zarówno dla starszych jak i najmłodszych. Przygotowano zajęcia biegowe, konkursy lekkoatletyczne, konkursy wiedzy o sporcie. Na zakończenie mecz rugby RC Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce. Zachęcano też do wzięcia udziału w akcji "Aktywuj się, biegi w dzielnicach". Treningi biegowe prowadzone są pod okiem trenerów.

- Chcemy zachęcić mieszkańców do korzystania na codzień z obiektu, opłata jest symboliczna. Możne jej dokonać przez internet - mówi Janusz Podraska, zastępca dyrektora Gdańskiego Ośrodka Sportu. 

Zobacz relację z Dnia Otwartego:

Żeby skorzystać z bieżni oraz skoczni, należy uprzednio potwierdzić u obsługi dostępność obiektu oraz dokonać płatności, zgodnie z cennikiem obiektu. 

Godzinne wejście indywidualne to koszt 5 zł. Karnet miesięczny kosztuje 100 zł i uprawnia do korzystania z bieżni oraz skoczni bez limitu.

Szczegółowy cennik korzystania z obiektu znajdziesz TUTAJ

Marek Wałuszko (0)
www.gdansk.pl
marek.waluszko@gdansk.pl
więcej tekstów autora
Marek Wałuszko (0)
www.gdansk.pl
marek.waluszko@gdansk.pl
więcej tekstów autora