PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Gdańsk w 40 sekund - niezwykły film pokazujący piękno i różnorodność naszego miasta

Gdańsk w 40 sekund - niezwykły film pokazujący piękno i różnorodność naszego miasta
Miasto Gdańsk ma ma swoją stronę internetową, swoje profile w mediach społecznościowych. Z okazji 100-tysięcznego fana na Instagramie powstał niezwykły film, na którym zobaczyć można nie tylko te najbardziej znane miejsca. ZOBACZCIE, naprawdę warto.
Jeden z kadrów z filmu
Jeden z kadrów z filmu
Instagram Miasto Gdansk

 

No nie mogłam się oprzeć, zobaczcie jakie Miasto Gdańsk jest piękne! Nagranie powstało z okazji 100-tysięcznego fana gdańskiego instagrama. www.instagram.com/gdansk_official/ - to dobry adres dla tych, którym gdańskie widoki nigdy się nie nudzą. Zaglądajcie, bo warto.

- pisze na swoim FB prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

 

W kolejnych kadrach filmu przewijają się m.in. stoczniowe dźwigi, kajaki na Motławie, Długie Pobrzeże, plaże, świąteczny tramwaj, polska flaga na tłumie gdańszczanek i gdańszczan na Długim Targu, Żuraw, rowerzysta na Moście 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski i wiele wiele więcej. Niektóre z ujęć zapierają dech w piersiach. 

 

ZOBACZCIE FILM, NAPRAWDĘ WARTO

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl