Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Ostaszewska, Stenka, Woronowicz, Zakościelny w serialu „Diagnoza”. A w tle piękny Gdańsk

Miasto Gdańsk po raz kolejny stanie się tłem w serialu telewizyjnym. Tym razem chodzi o produkcję stacji TVN, czyli serial „Diagnoza”. Ekipa związana z produkcją przyjechała do nas na dwa dni. O swojej pracy w Gdańsku, a także subiektywnych odczuciach na temat naszego miasta opowiedzieli aktorzy występujący w serialu.

Ostaszewska, Stenka, Woronowicz, Zakościelny w serialu „Diagnoza”. A w tle piękny Gdańsk
A
A
data publikacji: 02 lipca 2018 r.
W trzecim sezonie odsłonione zostaną tajemnice Anny i Jana, związane z początkiem ich znajomości oraz wspólnym życiem w rodzinnym mieście Artmana
Tym razem tylko dwa dni na planie zdjęciowym w Gdańsku. Nie jest jednak wykluczone, że jeszcze zobaczymy nasze miasto w serialu "Diagnoza"
Dariusz Kwidziński/gdansk.pl

Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Maciej Zakościelny - tych aktorów ponownie zobaczymy w trzeciej odsłonie serialu "Diagnoza". Kto ogląda, ten zna dobrze postaci, w które wcielają się wymienieni aktorzy. Po raz pierwszy w tej produkcji zobaczymy Danutę Stenkę, która nie kryła zachwycenia, że kolejny raz może odwiedzić miasto, z którym wiąże aktorkę olbrzymi sentyment. Maciej Zakościelny, choć bardzo lubi Trójmiasto i grał już w Gdyni i Sopocie, po raz pierwszy trafił na plan zdjęciowy w Gdańsku.

W poniedziałek, 2 lipca, aktorów powitał Paweł Adamowicz, prezydent Miasta Gdańska. 

Ekipę produkcyjną będzie można spotkać na Targu Rybnym w okolicach hotelu Hilton, na ul. Ogarnej, Długiej, Długim Targu, Długim Pobrzeżu, w okolicach stoczni oraz na plaży w Górkach Zachodnich. Zdjęcia zaplanowane są między 2 a 3 lipca.

ZOBACZ NASZ FILM ZE SPOTKANIA Z AKTORAMI

W kolejnej serii "Diagnozy" oprócz wymienionych wcześniej Mai Ostaszewskiej, Danuty Stenki, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza, zobaczymy także Magdę Popławską, Michała Czerneckiego, Aleksandrę Konieczną, Sonię Bohosiewicz, Beatę Ścibakównę, Tomasza Drabka, Antoniego Królikowskiego, Józefa Pawłowskiego oraz Aleksandrę Adamską. Pojawią się też nowe twarze - Mateusz Kościukiewicz, Kamila Kamińska i Paweł Dobek.

Zdjęcia do nowego sezonu serialu rozpoczęły się 22 maja i potrwają do września 2018 roku.

-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora
-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora