PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

"Aktywuj się w Gdańsku" - fitness dla kobiet online

"Aktywuj się w Gdańsku" - fitness dla kobiet online
Fitness dla kobiet to kolejne zajęcia online, które dla mieszkanek naszego miasta przygotował Gdański Ośrodek Sportu w cyklu "Aktywuj się w Gdańsku". W sobotę, 12 czerwca, trening poprowadzi Karolina Witkowska. Czas trwania około 60 minut. Przydadzą się mata i woda. Emisja o godz. 9.00.
Młoda kobieta w stroju sportowym na sali gimnastycznej, leży na macie na plecach, nogi zgięte w kolanach, stopy na ziemi, dłonie za głową, głowa uniesiona do góry
Karolina Witkowska podczas ćwiczeń
fot. GOS

 

Fitness dla kobiet - zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym, skupiające się na newralgicznych partiach mięśniowych u kobiet. To jeden z kilku treningów przygotowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w ramach cyklu "Aktywuj się w Gdańsku". 

W czasie pandemii zajęcia przeniesiono do Internetu. GOS przygotował nowe odcinki filmów wideo, które są emitowane na specjalnym kanale na Facebooku GOS oraz na www.gdansk.pl

W sobotę, 12 czerwca, zajęcia fitness dla kobiet, emisja na www.gdansk.pl o godz. 9.00.


Zajęcia z cyklu "Aktywuj się w Gdańsku" są mieszanką treningów wzmacniających z ćwiczeniami o podwyższonym tętnie, dzięki którym oprócz uzyskania efektu modelowania sylwetki zwiększy się poziom wydolności organizmu i sprawności funkcjonalnej. 

Prowadząca: Karolina Witkowska, trenerka personalna, instruktorka fitness, zajmująca się również doradztwem żywieniowym.

Czas trwania około 60 minut. Przydadzą się mata i woda. 

Film z zajęciami po premierowej emisji będzie dostępny na www.gdansk.pl przez kolejny tydzień aż do premiery następnego odcinka. 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl