Finał Ligi Europy UEFA. Specjalne studio na gdansk.pl

Dziś wyjątkowy wieczór nie tylko dla kibiców piłki nożnej, ale dla całego Gdańska. O godz. 21.00 na murawę wybiegną finaliści Ligi Europy UEFA: Villarreal CF i Manchester United. Od godz. 18.00 na naszym portalu emitujemy program poświęcony temu wydarzeniu. Wśród naszych rozmówców będą dwaj gdańszczanie - Anglik i Hiszpan - kibice Manchesteru United i Villarreal CF. Pojawią się artyści estradowi: Krzysztof Skiba, Abelard Giza, Szymon Jachimek. Pokażemy przygotowania na stadionie, a także atmosferę panującą na ulicach miasta i wokół stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk.
( 26.05.2021 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

 

 

ZOBACZ: SPECJALNA PODSTRONA POŚWIĘCONA FINAŁOWI LIGI EUROPY UEFA 2021 


W naszym programie na gdansk.pl będzie można zobaczyć m.in. wywiady z osobami uczestniczącymi w przygotowaniach do tego wydarzenia, a także z kibicami.

Wśród naszych rozmówców będą dwaj gdańszczanie, którzy pochodzą z Anglii i Hiszpanii i są fanami odpowiednio - Manchesteru United i Villarreal CF. Pojawią się u nas też znani i lubiani artyści estradowi, którzy są kibicami piłki nożnej: Krzysztof Skiba, Abelard Giza, Szymon Jachimek. Pokażemy przygotowania na stadionie, a także atmosferę panującą na ulicach Gdańska i wokół stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk. 

Transmisja z meczu finałowego Ligi Europy UEFA 2021 w Gdańsku została kupiona przez ponad 80 krajów z całego świata. Zobaczy ją ponad 300 milionów ludzi. W Polsce transmisję pokaże TVP 1, początek programu o godz. 20.55.