PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki na Ołowiance. Mamy dla Was bilety KONKURS
Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki na Ołowiance. Mamy dla Was bilety KONKURS
W sobotę, 16 marca, satyryk i pianista Waldemar Malicki podczas muzyczno-kabaretowego show "Filharmonia Dowcipu" w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance udowodni, że muzyka klasyczna nie musi być nudna! Mamy dla naszych czytelników bilety na to wydarzenie. Aby je otrzymać, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Konkurs trwa do czwartku, 14 marca.
 Filharmonia Dowcipu to dużo humoru i piękna muzyka - czyli  klasyka po bandzie  w wykonaniu showmana i pianisty Waldemara Malickiego i towarzyszących mu muzyków
"Filharmonia Dowcipu" to dużo humoru i piękna muzyka - czyli "klasyka po bandzie" w wykonaniu showmana i pianisty Waldemara Malickiego i towarzyszących mu muzyków
mat. prasowe
 
"Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki" to muzyczno-kabaretowe widowisko, podczas którego błyskotliwy wirtuoz, showman i pianista Waldemar Malicki wraz z wybitnymi instrumentalistami i  solistami zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami.
 
- Poznajcie najseksowniejszą w historii orkiestrę prowadzoną przez lewitującego  dyrygenta i pełnego charyzmy pianistę.  Wypełniony masą pozytywnej energii koncert zachwyca oszałamiającą muzyką i zaskakuje rozbrajającymi żartami, które składają się na kilkadziesiąt wybornych skeczy muzycznych - zapraszają organizatorzy.
 
Podczas tego niezapomnianego koncertu największe hity muzyki poważnej pod batutą Bernarda Chmielarza i w nowoczesnej aranżacji  zostaną pozbawione klasycznej patyny i zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. To muzyczna kreacja, w której orkiestra symfoniczna w kilka minut potrafi się zmienić w energetyczny big band, a eteryczne skrzypaczki w gorące tancerki. Całość uzupełniają żarty i komentarze odnośnie życia obyczajowego i politycznego w Polsce, nie zabraknie też chwil refleksji i wzruszeń.
 
 
Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik
 
Występują: Waldemar Malicki (fortepian), Anita Rywalska (sopran), Marcin Pomykała (tenor) oraz muzycy pod batutą Bernarda Chmielarza.
 
Czas trwania: 120 min
 
 
Wydarzenie "Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki" odbędzie się w Filharmonii Bałtyckiej (Ołowianka 1) w sobotę, 16 marca, o godz. 17:00 i 20:00. Bilety: 120-140 zł, do kupienia w kasie Filharmonii oraz przez internet: https://kulturairozrywka.pl/gdansk-filharmonia-dowcipu-i-waldemar-malicki-klasyka-z-fortepianem-plus/wydarzenie/38046
 
 
 
Uwaga! Mamy dla naszych czytelników dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie - na godz. 20:00. Dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie otrzymają jeden podwójny bilet na to wyjątkowe wydarzenie.
 
Pytanie: Na jakim instrumencie gra Waldemar Malicki?
 
Odpowiedzi, z podaniem własnego imienia i nazwiska, należy przesyłać do czwartku, 14 marca, 2019 roku, do godz. 12:00 na adres mailowy: konkurs@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - konkurs. Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą elektroniczną w dniu rozwiązania konkursu, tj. 14 marca, również drogą elektroniczną przekażemy bilety (do wydrukowania lub ściągnięcia na smartfon). 
 
 
 
REGULAMIN KONKURSU
 
1. Organizatorem konkursu "Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - wygraj bilety na koncert" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz firma ESKANDER.
 
2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 
3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 
4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 
5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - konkurs.
 
6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 
7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na koncert, który odbędzie się 16 marca 2019 r.
 
8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 
9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 
10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 
11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 
12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.
 
 
Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji. 
 
 
oprac. AOwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl