PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk - dodatkowa rejestracja dla mieszkańców

Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk - dodatkowa rejestracja dla mieszkańców
Miasto Gdańsk przygotowało 100 dodatkowych wejściówek dla mieszkańców na premierowy Festiwal Kobiet Internetu, który odbędzie się w dniach 23-24 listopada w Europejskim Centrum Solidarności. Dodatkowa rejestracja ruszy we wtorek, 29 października, o godz. 20 i potrwa do niedzieli, 3 listopada.
Festiwal Kobiety Internetu odbędzie się w Gdańsku, w dniach 23-24 listopada 2019 r.
Festiwal Kobiety Internetu odbędzie się w Gdańsku, w dniach 23-24 listopada 2019 r.
fot. Karolina i Michał Szubert

 

Ambitne, pracowite, aktywne, zaangażowane społecznie - 23 i 24 listopada spotkają się w Gdańsku kobiety, które obecność w sieci i mediach społecznościowych potrafiły przekuć w dobrze prosperujący biznes, a dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu docierają dziś do setek tysięcy odbiorców. I ciągle się rozwijają.

Tym razem spotkają się na żywo, aby podzielić się doświadczeniami i nawzajem motywować. Na spotkaniu nie zabraknie również panów, którzy na co dzień współpracują z kobietami lub w swojej działalności wspierają inicjatywy kobiece i aktywnie się w nie włączają.

Rejestracja dla uczestników Festiwalu Kobiet Internetu zakończyła się 7 października. Była przeznaczona dla osób, które już prowadzą swoje strony i kanały w mediach społecznościowych. A co z tymi, którzy bardzo chcieli dołączyć do uczestników wydarzenia, ale nie spełniali wymagań, aby się zarejestrować?

Miasto Gdańsk, które jest Partnerem Głównym wydarzenia przygotowało niespodziankę dla mieszkańców metropolii - 100 zaproszeń na Festiwal Kobiet Internetu.

Osobna rejestracja ruszy 29 października (wtorek) o godz. 20 i potrwa do 3 listopada (niedziela). Osoby, które się zakwalifikują, o wynikach zostaną poinformowane mailowo w przyszłym tygodniu.

 

Kto może otrzymać dodatkowe zaproszenia?

  • osoby zainteresowane tematyką festiwalu, które nie prowadzą własnych kanałów, ale w swojej pracy naukowej lub zawodowej zajmują się tematyką social media,
  • rzecznicy prasowi, pracownicy działów PR i marketingu lokalnych firm i organizacji,
  • studenci i studentki piszące prace dyplomowe z zakresu marketingu internetowego, social media lub budowania własnej marki,
  • przedstawiciele lokalnych organizacji i instytucji, którzy chcieliby nawiązać podczas festiwalu kontakty, które mogą posłużyć w przyszłym tworzeniu np. kampanii społecznych lub turystycznych służących promocji Gdańska i regionu.

Rejestracja na stronie internetowej Festiwalu Kobiet Internetu

post 800x533 (1)

 

 

Festiwal Kobiet na Fb

Profil wydarzenia na Fb

FKI na Instagramie...

...i na Twitterze

 

Partnerem głównym festiwalu jest Miasto Gdańsk.

#festiwalkobietinternetu #festiwalkobiet #gdansk #ilovegdn

 

Autorką tekstu jest Monika Zdroik

 

 

oprac. IBwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl