PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

„Do Przerwy 0:1”. Chłopcy i dziewczęta na boisko, w sobotę jesienna edycja turnieju dzikich drużyn

„Do Przerwy 0:1”. Chłopcy i dziewczęta na boisko, w sobotę jesienna edycja turnieju dzikich drużyn
W sobotę, 12 października, na stadionie przy ul. Meissnera 5 odbędzie się kolejna edycja piłkarskiego turnieju dzieci i młodzieży "Do przerwy 0:1". Zapisy w dniu zawodów, pierwszy gwizdek sędziego o godz. 10.00. - Zachęcam do tego, aby w sobotni poranek zorganizować się i podjąć na boisku sportową rywalizację - mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca turnieju.
Turniej Do przerwy 0:1  na boisku przy ul. Meissnera rozgrywany jest od 2017 roku
Turniej "Do przerwy 0:1" na boisku przy ul. Meissnera rozgrywany jest od 2017 roku
fot. Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

 

W tym roku „Do przerwy 0:1” obchodzi jubileusz 15-lecia. Pierwsze zawody, rozgrywane jeszcze pod hasłem „Cztery Pory Roku na Rozstajach”, odbyły się w 2004 roku na boisku przy ul. Żwirki i Wigury. Od kilku lat turniej rozgrywany jest na boiskach szkolnych przy ul. Meissnera i Opolskiej oraz na pełnowymiarowym boisku pod dachem (tzw. balon). 

- W imieniu swoim i Gdańskiej Fundacji Dobroczynności, z jej szefową Bożeną Grzywaczewską, serdecznie zapraszam do udziału w najbliższym turnieju wszystkich, którzy kochają sport jakim jest piłka nożna, dla których istotny jest ruch i wolą spędzić sobotę na świeżym powietrzu, zamiast w domu przed komputerem. Zachęcam do tego, aby w sobotni poranek zorganizować się, podjąć na boisku sportową rywalizację w duch fair play i powalczyć o medale oraz puchary, które są nieodłącznym elementem naszego turnieju - mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca turnieju „Do przerwy 0:1”.


Do udziału w najbliższym turnieju organizatorzy zapraszają 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce:

  • rocznik 2009 i młodsi
  • rocznik 2007 i młodsi
  • rocznik 2004-2006
  • rocznik 2001-2003
  • rocznik 2000 i starsi


Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty!

UWAGA! Zespołom niepełnoletnim przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. W przypadku niepełnoletnich konieczna jest także zgoda ich opiekunów prawnych na udział w zawodach i udostępnienie wizerunku. 

Karta zgłoszeń zespołu do turnieju

Zgoda rodzica lub opiekuna prawnego


Turniej wspiera grono instytucji, firm i osób prywatnych, bez których nie udałoby się zorganizować zawodów. Do grona partnerów należą: Miasto Gdańsk, Gdański Ośrodek Sportu, Agnieszka Owczarczak, Przewodnicząca Rady Miasta Gdańska, Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, Merco, Merkus, Torus, Alchemia, Firma Usługowa MARIO, Fundacja im. Arkadiusza Rybickiego, Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień, 2mGroup, M1 Fabrika, Lechia Gdańsk, City Football Club Gdańsk, Szkoła Podstawowa nr 80, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8, SM Rozstaje, SM Młyniec, Piekarnia-Cukiernia Andrzej Szydłowski, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Pomorskie.eu, Panorama Pomorza, Gdansk.pl, Lechia.net, Kosycarz Foto Press, Stowarzyszenie „Nasz Gdańsk”, Dobre Wiadomości.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl