Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Długi weekend. W jakich dniach odbierane będą odpady w pierwszym tygodniu maja?

W związku ze świętami narodowymi i dniami wolnymi od pracy (1 i 3 maja) w pierwszym tygodniu miesiąca odbiór odpadów będzie się odbywał według zmienionego harmonogramu. W razie wątpliwości można dzwonić do Urzędu Miasta lub firm wywozowych.

Długi weekend. W jakich dniach odbierane będą odpady w pierwszym tygodniu maja?
A
A
data publikacji: 30 kwietnia 2018 r.
Odpady w Gdańsku od 1 kwietnia wyrzucane są do pięciu różnych pojemników
Odpady w Gdańsku od 1 kwietnia wyrzucane są do pięciu różnych pojemników
fot. Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

Odbiór odpadów z zabudowy wielorodzinnej oraz jednorodzinnej

  • 01.05. – we wtorek, dzień świąteczny – brak odbioru
  • (realizowane są wyłącznie odbiory na Głównym i Starym Mieście)
  • 02.05. – w środę odbiór odpadów za wtorek (01.05) i środę (02.05)
  • 03.05. – w czwartek, dzień świąteczny – brak odbioru
  • (realizowane są wyłącznie odbiory na Głównym i Starym Mieście)
  • 04.05. – w piątek odbiór odpadów za czwartek (03.05)
  • 05.05. – w sobotę odbiór za piątek (04.05)

 Odbiór odpadów z nieruchomości niezamieszkałych (firm)  

  • 02.05. – w środę odbiór odpadów za wtorek (01.05) i środę (02.05)
  • 04.05. – w piątek odbiór za czwartek (03.05) i piątek (04.05) 

MASZ WĄTPLIWOŚCI? ZADZWOŃ LUB NAPISZ 

  • Urząd Miejski w Gdańsku, Wydział Gospodarki Komunalnej

Infolinia:

tel. 58 731 64 64 pn, wt, czw, pt (7.00-15.00)
śr (7.00-16.30) koszt jak za połączenia lokalne

  • Biuro Obsługi Klienta - Gospodarka Odpadami Komunalnymi, ul. Partyzantów 36 (budynek A)

e-mail: bok@czystemiasto.gdansk.pl

  • SUEZ PÓŁNOC Sp. z o.o. (sektory 1, 2, 3, 4, 5)

Odbiór odpadów (zmieszanych, resztkowych, bio, szkła, papieru, metali i tworzyw sztucznych, wielkogabarytowych, zielonych):

Sektor 1:
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Wojciech.Trella@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 328

- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Karol.Pokomeda@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 339

Sektor 2:
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Mateusz.Lebiedowicz@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 336
- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Radosław.Wiktorski@suez.com,
tel 58 309-00-00 wew. 315

Sektor 3
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Lukasz.Linda@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 331
- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Marcin.Ziegert@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 316

Sektor 4:
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Konrad.Pancer@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 332
- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Anita.Świerzewska@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 317

Sektor 5:
- frakcja zmieszana, resztkowa, bio - Wlodzimierz.Iwanek@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 338
- frakcja papier, metale i tworzywa sztuczne, szkło - Piotr.Podbielski@suez.com,
tel. 58 309-00-00 wew. 318

Szkło dla nieruchomości niezamieszkałych (firmy): Mateusz.Lebiedowicz@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 336
- Gabaryty: Anna.Went@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 327
- Pojemniki (wstawianie i usuwanie): Anna.Went@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 327
- Wywozy kontenerowe: Grzegorz.Gorka@suez.com , tel. 58 309-00-00 wew. 334
- kierownik Działu Wywozu (reklamacje dot. pracy spółki): Wojciech.Ryndak@suez.com, tel. 58 309-00-00 wew. 337
- Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. (sektor 6)
- Odbiór odpadów (zmieszanych, resztkowych, bio, szkła, papieru, metali i tworzyw sztucznych, wielkogabarytowych, zielonych):
- Marcin.Skrzypczak@guk.gda.pl telefon kontaktowy 58 722 01 00

Reklamacje dot. pracy spółki: biuro@guk.gda.pl

CZYTAJ TAKŻE:

(R)ewolucja śmieciowa już od 1 kwietnia. Wszystko, co warto wiedzieć

-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl