PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Dla singli i dla par - literacka zabawa walentynkowa w Bibliotece pod Żółwiem

Dla singli i dla par - literacka zabawa walentynkowa w Bibliotece pod Żółwiem
Dla zakochanych, również w książkach, Biblioteka pod Żółwiem (ul. św. Ducha 111/113, Gdańsk-Śródmieście) przygotowała Zabookowanych - literacką zabawę walentynkową. Ten wyjątkowy, pełen niespodzianek oraz atrakcji dla zakochanych w książkach walentynkowy wieczór odbędzie się w piątek, 14 lutego o godz. 18.
Biblioteka pod Żółwiem mieści się w kamienicy przy ul. św. Ducha 111/113, w Gdańsku Śródmieściu
Biblioteka pod Żółwiem mieści się w kamienicy przy ul. św. Ducha 111/113, w Gdańsku Śródmieściu
fot. Krzysztof Mystkowski/KFP

 

W akcji „Zabookowani” mogą wziąć udział zarówno single jak i pary. Miejsc jest aż 40. Warunkiem udziału w tym niecodziennym spotkaniu jest zgłoszenie udziału w wydarzeniu – wystarczy na adres mailowy promocja@wbpg.org.pl przesłać wiadomość z imieniem i nazwiskiem w tytule wpisując „Zabookowani”. 

Termin przesyłania zgłoszeń to 14 lutego, do godz. 14.00.

UWAGA! Organizatorzy przygotowali też wyjątkową minigrę dla uczestników, którzy między godz. 16.45 a 17.45 zechcą wybrać się na spacer w poszukiwaniu literackich przygód.

O godz. 16.45 na stronie www.wbpg.org.pl i w wydarzeniu na Facebooku (@BibliotekaPublicznaGdansk) opublikowanych zostanie pięć zagadek z lokalizacjami miejsc, w których znajdziecie koperty dla Zabookowanych. A w kopertach… kolejne łamigłówki. 

Żeby móc rozwiązać główną zagadkę, trzeba odwiedzić wszystkie pięć lokalizacji i odebrać kopertę. Dla osób, które „rozgryzą” łamigłówkę biblioteka przygotowała specjalne nagrody.

Jeśli macie ochotę spędzić ten walentynkowy wieczór w nietypowy i niebanalny sposób, to koniecznie dołączcie do ZABOOKOWANYCH.

 

CZYTAJ:
Andrzej Seweryn w Bibliotece Manhattan: - Chcielibyśmy żyć prawdą, ale nie jest to łatwe

oprac. AUwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl