Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Czy Gdańsk stał się turystyczną potęgą? Zobacz wideoczat, godz. 12.30

Bogata oferta, piękna pogoda oraz moda na Gdańsk przyciągnęły do naszego miasta tłumy turystów: blisko 1,1 mln gości, w ciągu trzech letnich miesięcy. To aż o 28 proc. więcej niż w takim samym okresie 2017 r. Branża turystyczna w Gdańsku będzie tematem naszego wideoczatu - w czwartek, 15 listopada, o godz. 12.30

Czy Gdańsk stał się turystyczną potęgą? Zobacz wideoczat, godz. 12.30
A
A
data publikacji: 14 listopada 2018 r.
Gdańsk to nie tylko piękne plaże i architektura, dobrze łącząca historię z nowoczesnością. Gdańsk to także bogata oferta imprez kulturalnych, sportowych i handlowych. Nz. widownia Water Show na brzegu Motławy, w sierpniu 2018 r.
Gdańsk to nie tylko piękne plaże i architektura, dobrze łącząca historię z nowoczesnością. Gdańsk to także bogata oferta imprez kulturalnych, sportowych i handlowych. Nz. widownia Water Show na brzegu Motławy, w sierpniu 2018 r.
Przemek Szalecki/www.gdansk.pl


Gościem programu "Wszystkie Strony Miasta" na portalu gdansk.pl będzie:

  • Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej


Będziemy rozmawiać m.in. o tym, jaką pozycję ma Gdańsk w branży turystycznej na mapie Polski i Europy. Czy rzeczywiście istnieje “moda na Gdańsk”? Jakie są największe atuty naszego miasta? Jak wyglądał i na czym polegał rozwój bazy turystycznej w Gdańsku w ciągu ostatniej dekady? Jakie są dalsze perspektywy i możliwości rozwoju? Kto może czuć się ojcem (ojcami?) sukcesu gdańskiej turystyki i kto jest jej beneficjentem?

Będziemy rozmawiać także o gdańskiej Karcie Turysty i coraz ciekawszej, wciąż bijącej rekordy zainteresowania, Gdańskiej Karcie Mieszkańca.

Czy Gdańsk stał się turystyczną potęgą? Oglądaj na żywo - w czwartek, 15 listopada, godz. 12.30. Serdecznie zapraszamy!

-
oprac. RD (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. RD (0)
www.gdansk.pl