PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Co można zrobić z ciałem w 20 minut. Ćwiczymy online

Co można zrobić z ciałem w 20 minut. Ćwiczymy online
- Tym razem pokażę, jak można zbudować jednostkę treningową w domu, mając do dyspozycji zaledwie 20 minut - zapowiada Cezary Dobrzelecki, który po kilku tygodniach wraca z ćwiczeniami na www.gdansk.pl. Na trening online zapraszamy w niedzielę, 18 kwietnia, o godz. 9.00.
Cezary Dobrzelecki podczas treningu
Cezary Dobrzelecki podczas treningu
fot. Domowa siłownia

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

Zajęcia online przez prawie cały okres pandemii prowadzi na swoim profilu na FB oraz na www.gdansk.pl. Przez kilka ostatnich tygodni mieliśmy przerwę w treningach. W niedzielę, 18 kwietnia, ponownie wracamy z ćwiczeniami. 

Czego możemy się spodziewać?

- Pokażę, jak można zbudować jednostkę treningowa w domu, mając do dyspozycji zaledwie 20 minut - zdradza Cezary Dobrzelecki. - W tym czasie skupimy się na rozruszaniu i pobudzeniu ciała, ćwiczeniach na zdrowy kręgosłup oraz siłę i kondycję. 

Przydadzą się mata lub ręcznik i woda. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia. 

Emisja treningu na FB TrainMeNow oraz na www.gdansk.pl w niedzielę, 18 kwietnia. Początek o godz. 9.00.

 

Więcej o prowadzącym oraz jego zajęciach na stronie trainmenow.pl.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl