PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Co dwóch, to nie jeden (jedna), czyli trenujemy w parach. Oglądaj i ćwicz

Co dwóch, to nie jeden (jedna), czyli trenujemy w parach. Oglądaj i ćwicz
- Partnerem w treningu może być na przykład partner życiowy, jak to jest w moim przypadku, ale także dzieci - mówił Cezary Dobrzelecki podczas zajęć, które swoją premierę na www.gdansk.pl miały w niedzielę, 13 czerwca, rano. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia we dwoje. Czas trwania: niespełna 25 minut.
Ćwiczenia w parach - Ania i Cezary
Ćwiczenia w parach - Ania i Cezary
fot. Domowa siłownia

 

Cezary Dobrzelecki przez cały okres pandemii prowadzi bezpłatne zajęcia online na swoim profilu na FB, część z nich także na www.gdansk.pl. W niedzielę, 13 czerwca, ćwiczyliśmy w parach. 

- Zrobimy kilka zabaw, które będą zależne od nas. Partnerem w treningu może być na przykład partner życiowy, jak to jest w moim przypadku, ale także dzieci - mówił Cezary Dobrzelecki podczas zajęć.  

Czas trwania około 25 minut. Przydadzą się mata lub ręcznik, woda oraz druga osoba.


Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

Więcej o prowadzącym oraz jego zajęciach na stronie trainmenow.pl.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl