PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Ćwiczenia na ogólny rozruch ciała oraz wzmocnienie mięśni brzucha

Ćwiczenia na ogólny rozruch ciała oraz wzmocnienie mięśni brzucha
Od soboty, 17 października, Gdańsk - podobnie jak połowa kraju - jest w czerwonej strefie. Z tego powodu zamknięte są m.in. siłownie i fitness kluby. W niedzielę, 18 października, zapraszamy na ćwiczenia online na żywo na www.gdansk.pl. - Tematem zajęć będzie ogólny rozruch naszego ciała oraz wzmocnienie mięśni brzucha - zdradza prowadzący Cezary Dobrzelecki. Początek o godz. 9.00.
Cezary Dobrzelecki podczas ćwiczeń w domu
Cezary Dobrzelecki podczas ćwiczeń w domu
fot. Domowa siłownia

 

Od kwietnia do końca czerwca, gdy ogarnęła nas pierwsza fala pandemii koronawirusa, Cezary Dobrzelecki na swoim profilu na FB oraz na www.gdansk.pl prowadził bezpłatne zajęcia online, które cieszyły się dużą popularnością. Zajęcia zbierały pochlebne opinie, rekordowa ilość oglądających trening to kilkanaście tysięcy osób.

W niedzielę, 18 października, zapraszamy na kolejny trening na żywo. Transmisja na FB Train Me Now Cezary Dobrzelecki oraz na www.gdansk.pl. Początek o godz. 9.00.


- Zapraszam do ponownego wspólnego ćwiczenia przed komputerem lub TV. Tematem zajęć będzie ogólny rozruch naszego ciała oraz wzmocnienie mięśni brzucha - mówi Cezary Dobrzelecki. - Potrzebujemy matę, wodę oraz dobre samopoczucie. Trening potrwa 55 minut. 


O prowadzącym:

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży. 

Zobacz ćwiczenia Cezarego Dobrzeleckiego na FB oraz z cyklu "Domowa Siłownia".

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl
oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl