Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Cmentarz Centralny "Srebrzysko" MAPA

Zasady ruchu drogowego w czwartek, 1 listopada, od godz. 6.00 rano w okolicach Cmentarz Centralny "Srebrzysko" przy ul. Srebrniki.

Cmentarz Centralny "Srebrzysko" MAPA
A
A
data publikacji: 30 października 2018 r.

Cmentarz Srebrzysko Gdańsk 2018

Cmentarz Centralny "Srebrzysko" przy ul. Srebrniki

  • Dojazd w rejon cmentarza odbywać się będzie jedną jezdnią ul. Żołnierzy Wyklętych, na której obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy w relacji do ul. Potokowej. Druga jezdnia, na której odbywać się będzie ruch dwukierunkowy przeznaczona zostanie dla autobusów, pojazdów inwalidów i Taxi. Zmiana jezdni dla autobusów nastąpi poprzez tzw. „przeplotki” na wysokości zjazdu z estakady nad ul. Grunwaldzką i na skrzyżowaniu z ul. Trawki. Tymczasowe przystanki dla relacji do ul. Potokowej, wyznaczone będą na jezdni, jeden na wysokości skrzyżowania z ul. Chrzanowskiego i drugi na wysokości skrzyżowania z ul. Srebrniki.
  • Nie będzie możliwy wjazd pod cmentarz w ul. Srebrniki i ul. Róży Ostrowskiej dla ruchu ogólnego. Na ul. Ogrodowej obowiązuje ruch jednokierunkowy w relacji do ul. Potokowej. Dojazd dla mieszkańców domów przy ul. Róży Ostrowskiej odbywać się będzie od ul. Zabytkowej. Ul. Róży Ostrowskiej będzie jednokierunkowa w relacji do ul. Żołnierzy wyklętych, na której wyznaczony zostanie postój TAXI.
  • Nie będzie możliwy wjazd dla ruchu ogólnego w ul. Żołnierzy Wyklętych z Ronda De la Sale’a. Objazd wyznaczony zostanie ulicami: Potokową, Rakoczego, Jaśkową Doliną, Grunwaldzką. Na ul. Słowackiego obowiązuje ruch jednokierunkowy, w relacji do ul. Chrzanowskiego, a na lewym pasie ruchu wyznaczony jest parking.

-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl