PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Chłopcy z Placu Broni. Wygraj bilety na musical KONKURS
Chłopcy z Placu Broni. Wygraj bilety na musical KONKURS
Stowarzyszenie Teatralne Ingenium zaprasza na musical "Chłopcy z Placu Broni" 16 grudnia 2018 r. w Scenie Teatralnej NOT! Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne wejściówki. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie.
Cudowne_musicale_wystep-526

Nz. Koncert „Cudowne Musicale – od West Endu aż po Brodway!” fot. Jan Bielawski/Ingenium

W swojej najnowszej produkcji Stowarzyszenie Teatralne Ingenium przenosi na deski teatru ponadczasową opowieść Ferenca Molnára o przyjaźni, braterstwie i poświęceniu. Historia małego Nemeczka, bohaterskiego Boki i jego chłopców, walczących o swój plac pozaszkolnych zabaw, znana jest doskonale wielu pokoleniom Polaków jako lektura szkolna i na stałe utkwiła w naszej świadomości.

Teraz jej uniwersalny przekaz został wzbogacony o ponad dwadzieścia wzruszających utworów, dynamiczną choreografię oraz pełne autentyczności wokale młodych artystów Stowarzyszenia, którzy z oddaniem przenoszą widza do Budapesztu, gdzie u schyłku XIX wieku rozgrywa się ta piękna historia. Tam możemy, z zapartym tchem, śledzić losy młodych bohaterów, którzy z ogromną pasją, w duchu wspaniałego braterstwa, toczą największą bitwę swojego życia – o prawo do zabawy na skrawku ziemi w sercu tej metropolii, otoczonym z trzech stron szarymi murami kamienic i oddzielonym od ulicy starym, zrujnowanym, drewnianym płotem…

Zapraszamy na musical, który odbędzie się 16 grudnia 2018 r. o godz. 18.00 w Scenie Teatralnej NOT ul. Rajska 6. Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia. Dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie otrzymają jeden podwójny bilet na to wyjątkowe wydarzenie.

beznazwy


PYTANIE:

Kto przygotował choreografię musicalu?

Odpowiedzi, z podaniem własnego imienia i nazwiska, należy przesyłać do wtorku, 11 grudnia 2018 roku, do godz. 12.00 na adres mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o sposobie odebrania biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie maila prosimy wpisać: Chłopcy z placu broni.

Więcej o wydarzeniu!


REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu "Chłopcy z Placu Broni! Wygraj bilety na musical" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Stowarzyszenie Teatralne Ingenium.

2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Chłopcy z Placu Broni.

6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na koncert, który odbędzie się 16 grudnia 2018 r.

8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.


Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji. 

Polityka prywatności