PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Budżet Obywatelski 2021. Spotkanie online wnioskodawców z Oruni z mieszkańcami

Budżet Obywatelski 2021. Spotkanie online wnioskodawców z Oruni z mieszkańcami
Od kilku dni trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2021. Część mieszkańców oddała już swoje głosy, część jeszcze się waha. Aktywiści z Oruni wyszli więc z inicjatywą, by pomóc tym niezdecydowanym w podjęciu świadomej decyzji. Będą mogli zapytać samych autorów o szczegóły i założenia ich projektów.
1


Spotkanie zaplanowano dzisiaj, 20 listopada, od godz. 18. Wezmą w nim udział tylko wnioskodawcy projektów dla dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce.

W związku z epidemią, odbędzie się ono zdalnie, na platformie Zoom. Aby wziąć udział w tym spotkaniu nie trzeba instalować żadnych programów, ani rejestrować się, wystarczy kliknąć w ten link.

Założenie jest takie, że autorzy projektów najpierw opowiedzą o swoich pomysłach, a następnie każdy z mieszkańców będzie mógł zadać im pytania, a także podyskutować z innymi mieszańcami o tym, co jest ważne dla dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce. -

Każdy z autorów będzie miał 3 minuty na zaprezentowanie swojego pomysłu. Później będzie miał kolejne trzy minuty, by odpowiedzieć na ewentualne pytania ze strony publiczności.

Kolejne spotkanie, także na platformie Zoom, poświęcone będzie projektom z dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. Zaplanowano je w poniedziałek, 23 listopada, także o godz. 18.

Z inicjatywą organizacji tych spotkań wyszedł menadżer, działającej w Oruni Gościnnej Przystani, Przemysław Kluz.

Jeżeli w Państwa dzielnicach planowane są podobne spotkania, i chcielibyście powiadomić o nich mieszkańców m.in. za pośrednictwem portalu miejskiego www.gdansk.pl, zachęcamy do kontaktu mailowego: kamila.grzenkowska@gdansk.pl.

Kamila Grzenkowskawww.gdansk.plkamila.grzenkowska@gdansk.pl
Kamila Grzenkowska - najnowsze
Kamila Grzenkowskawww.gdansk.plkamila.grzenkowska@gdansk.pl
Kamila Grzenkowska - najnowsze