PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.

Bryan Adams owacyjnie przyjęty w Ergo Arenie. Zobacz wideo z koncertu

Bryan Adams owacyjnie przyjęty w Ergo Arenie. Zobacz wideo z koncertu
Jedna z największych na świecie gwiazd muzyki Bryan Adams koncertował 21 czerwca w hali Egro Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Dla fanów artysty to był niezapomniany wieczór. Zobacz wideo z tego artystycznego wydarzenia.
Bryan Adams zagrał znakomity koncert w Ergo Arenie
Bryan Adams zagrał znakomity koncert w Ergo Arenie
zdj. Facebook/Bartosz Tobieński - Ergo Arena


Bryan Adams wciągu trwającej prawie 40 lat kariery muzycznej sprzedał na całym świecie ponad 65 mln płyt. Wszyscy doskonale znają takie hity jak: „(Everything I Do) I Do It For You”, „Summer Of ’69” czy śpiewany w duecie z Rodem Stewartem i Stingiem “All for Love”.

Żywiołowy Kanadyjczyk dał w Ergo Arenie znakomity koncert. Według organizatorów na jego występie bawiło się 5 tysięcy osób. Ostatnio gościł w Gdańsku w 2015 r. Publiczność nie tylko otrzymała znakomite hity na bis, artysta wykonywał też utwory "na zamówienie", czyli wykonywał te przeboje, o które prosiła publiczność.

Trasa koncertowa kanadyjskiego artysty związana jest z promocją jego nowego albumu „Shine A Light”. To czternasta studyjna płyta w jego dorobku. Utwór zatytułowany właśnie „Shine A Light” współtworzył Ed Sheeran. W innej piosence „That’s How Strong Our Love Is” Adams śpiewa w duecie z Jennifer Lopez.

Zobacz relację wideo: