PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Bieg do gwiazd w Hevelianum. Ruszyły zapisy na ostatnie w tym roku zawody cyklu #RUNGDN

Bieg do gwiazd w Hevelianum. Ruszyły zapisy na ostatnie w tym roku zawody cyklu #RUNGDN
Wystartowały zapisy do ostatniej w tym roku edycji biegów #RUNGDN. Kto miał okazję biegać po Górze Gradowej wie, że widok na panoramę Gdańska, towarzyszący zawodom bądź treningowi, zapiera dech w piersiach. Dlatego wszyscy amatorzy biegania, zwłaszcza w tak wyjątkowych lokalizacjach, bez wątpienia powinni skorzystać z nadarzającej się okazji i wziąć udział w tych zawodach.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Ruszyły zapisy. Warto sprawdzić swoją formę
Ruszyły zapisy. Warto sprawdzić swoją formę
źródło: GOS


Bieg do gwiazd w Hevelianum odbędzie się w sobotę 16 października. Start zaplanowano na godzinę 11.00. Wszyscy chętni mogą już zgłosić swój udział w zawodach, zapisując się do #RUNGDN Bieg do gwiazd.

Tegoroczny cykl imprez #RUNGDN cieszył się u biegaczy dużą popularnością, a uczestnicy cieszyli się, że znowu mogą rywalizować i poczuć dreszcz sportowych emocji. Organizatorzy z Gdańskiego Ośrodka Sportu starali się, żeby zawody rozgrywane były w ciekawych lokalizacjach. Podobnie będzie w ostatnim wydarzeniu tegorocznego cyklu. Trasa liczy 5 kilometrów i składa się z dwóch pętli o długości około 2.5 km. Nie posiada atestu PZLA, a dystans został odmierzony za pomocą urządzenia GPS. Limit startujących wynosi 250 uczestników – decyduje kolejność zgłoszeń.

Mapa-rungdn-hevelianum-1536x1086


Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 4 opcje:

29 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 5 szt.
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 12 szt.
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN koszulka New Balance Limit ilościowy gadżetów 150 szt.

pakiety
Grzegorz PawelecUrząd Miejski w GdańskuGdański Ośrodek Sportu
Grzegorz Pawelec - najnowsze
Grzegorz PawelecUrząd Miejski w GdańskuGdański Ośrodek Sportu
Grzegorz Pawelec - najnowsze