• Biało-Zielone Ladies po raz dziesiąty z rzędu mistrzyniami Polski. MVP dziesięciolecia - Karolina Jaszczyszyn

W sobotę, 4 lipca, na stadionie Gdańskiego Ośrodka Sportu odbył się ostatni, szósty turniej Mistrzostw Polski Kobiet Rugby 7 sezonu 2019/2020. Wystartowało siedem zespołów, w meczu finałowym Biało-Zielone Ladies Gdańsk pokonały Black Roses Posnania Poznań 38:0. Gdańszczanki przypieczętowały dziesiąty z rzędu tytuł mistrza Polski.
04.07.2020
Biało-Zielone Ladies Gdańsk

Gdańskie rugbistki nie miały sobie równych. W gdańskim turnieju rozegrały cztery mecze, łącznie zdobyły aż 215 punktów, nie tracąc żadnego!!!

MVP turnieju została Anna Klichowska (Biało-Zielone Ladies Gdańsk), MVP Ataku Natalia Pamięta (Biało-Zielone Ladies Gdańsk). Drużyna Biało-Zielonych Ladies Gdańsk za zdobycie dziesiątego z rzędu tytułu mistrza Polski otrzymała dodatkowo specjalny puchar.

Wyróżniona została również Karolina Jaszczyszyn, którą wybrano MVP ostatniego dziesięciolecia. Aktualna kapitan reprezentacji Polski jest jedyną grającą zawodniczką w biało-zielonych barwach, która zdobyła dziesiąty tytuł z rzędu.

12. Girls Rugby Team Olsztyn                2

Puchary i medale wręczali przedstawiciele Miasta Gdańsk - Sylwia Gruchała i Adam Korol a z ramienia Polskiego Związku Rugby - Jan Kozłowski i Marek Parjaszewski.