PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Bezpłatne ferie na Stadionie Energa Gdańsk. Są jeszcze wolne miejsca

Bezpłatne ferie na Stadionie Energa Gdańsk. Są jeszcze wolne miejsca
Nauka komentarza sportowego, projektowania gazety, praca z kamerą, ale też zajęcia sportowe i treningi piłkarskie - to atrakcje bezpłatnych ferii na Stadionie Energa Gdańsk, które trwają od 20 stycznia 2020 roku. Są dostępne wolne miejsca, warto się przyjść.
dzieciferiedobe2
Odwiedziny na Stadionie Energa Gdańsk to zawsze duże przeżycie i świetna zabawa, od poniedziałku 20 stycznia 2020 roku zaczynają się bezpłatne ferie dla uczniów gdańskich szkół 
 
Fot. Stadion Energa Gdańsk

 

W programie ferii od 20 do 24 stycznia 2020 roku znajdą się między innymi: profesjonalne warsztaty z dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego, zajęcia poświęcone bezpiecznemu używaniu nowych technologii, poruszające też m.in. temat uzależnień od telefonu komórkowego, nie zabraknie ćwiczeń i gier sportowych. 

- Urozmaicone zajęcia prowadzone przez doświadczonych dziennikarzy i przedstawicieli fundacji Dbam o MójZ@sięg i możliwość poznania z bliska jednego z najpiękniejszych stadionów w Polsce z pewnością zapadną w pamięć młodym pasjonatom i sportowcom - mówi Marta Szymczak, rzecznik prasowy Stadion Energa Gdańsk. 

Ferie organizowane są dla dzieci w wieku od 9 do 11 lat, udział w nich jest bezpłatny. Zajęcia odbywają się codziennie, w godzinach od 10.00 do 14.00 (pierwsze trzy godziny to warsztaty edukacyjne, następnie sportowe). Szczegółowy program znajduje się poniżej.

Obowiązują zgłoszenia na adres mailowy csr@arenagdansk.com. Udział w zajęciach obejmuje cały tydzień. Są jeszcze wolne miejsca. Obecność opiekuna dziecka jest obowiązkowa, organizator zagospodarował na ten cel oddzielną przestrzeń, gdzie będzie można odpocząć lub pracować. 

 

dobreferie
 

 

Pełny program ferii i regulamin można znaleźć na stronie Stadionu Energa Gdańsk

oprac. AKwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl