PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Bezpłatne bilety na sobotni mecz Lechia - Zagłębie Lubin

Bezpłatne bilety na sobotni mecz Lechia - Zagłębie Lubin
W sobotę, 5 października, piłkarze Lechii w 11. kolejce PKO Ekstraklasy podejmą Zagłębie Lubin. Początek spotkania na Stadionie Energa Gdańsk o godz. 20.00. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne bilety na mecz. Trzeba tylko odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
Fani Lechii podczas meczu z Koroną Kielce
Fani Lechii podczas meczu z Koroną Kielce
fot. Krzysztof Mystkowski/KFP

 

Lechia Gdańsk w ostatni weekend września po bardzo dobrym meczu pokonała na wyjeździe Legię Warszawa 2:1, przez niespełna dobę była nawet liderem PKO Ekstraklasy. Biało-zieloni po niemrawym początku sezonu, grają coraz lepiej. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w tabeli (19 punktów), ustępując Pogoni Szczecin (21) i gorszą różnicą bramek - Cracovii (19). 

W sobotę, 5 października, będzie kolejna okazja do zdobycia kompletu punktów i być może do ponownego zajęcia fotela lidera. 

Rywalem podopiecznych trenera Piotra Stokowca będzie dziesiąte w tabeli Zagłębie Lubin (12 punktów). Faworytem są oczywiście gdańszczanie, którzy mają na koncie 5 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażkę. Bilans lubinian to 3 wygrane, 3 remisy, 4 przegrane.  


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin w sobotę, 5 października, o godz. 20.00 na Stadionie Energa Gdańsk. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Ile porażek w tegorocznym sezonie ekstraklasy doznało dotąd Zagłębie Lubin?   

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 4 października 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: LECHIA. Zwycięzcy otrzymają bilety drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na mecz Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Lechia Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "LECHIA".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin w sobotę, 5 października, o godz. 20.00 na Stadionie Energa Gdańsk.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl