PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Bezpłatne bilety na sobotni mecz Lechia - Piast Gliwice. Konkurs dla Czytelników
Bezpłatne bilety na sobotni mecz Lechia - Piast Gliwice. Konkurs dla Czytelników
W sobotę, 20 kwietnia, rozpoczyna się druga faza sezonu 2018/2019 ekstraklasy. Piłkarze Lechii Gdańsk w pierwszym meczu grupy mistrzowskiej na Stadionie Energa Gdańsk podejmą Piasta Gliwice. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne bilety na to spotkanie. Trzeba tylko odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
W marcu tego roku Lechia wygrała u siebie z Piastem 2:0
W marcu tego roku Lechia wygrała u siebie z Piastem 2:0
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

Sezon zasadniczy Lechia Gdańsk zakończyła na pierwszym miejscu, mając tyle samo punktów co druga w tabeli Legia Warszawa (po 60). Trzeci jest Piast Gliwice (53) a czwarta Cracovia (48). 

Biało-zieloni w sobotę, 20 kwietnia, na Stadionie Energa Gdańsk zmierzą się z Piastem, z którym pod koniec marca wygrali u siebie 2:0 po golach środkowych obrońców Błażeja Augustyna i Michała Nalepy. Czy teraz powtórzą wynik? 

- Mam nadzieję, że zareagujemy tak jak zawsze po nieudanych meczach. Już w sobotę wrócimy na naszą drogę. Podniesienie się mentalne nie będzie problemem. My się podnosimy po nieudanych spotkaniach. Pokazaliśmy to już nie raz - mówił po ostatniej porażce z Cracovią bramkarz Lechii Dusan Kuciak.


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Lechia Gdańsk - Piast Gliwice w sobotę, 20 kwietnia, o godz. 15.30 na Stadionie Energa Gdańsk. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Kto zdobył gole w ostatnim meczu ligowym Lechii z Piastem?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 19 kwietnia 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. Zwycięzcy otrzymają bilety drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na mecz Lechia Gdańsk - Piast Gliwice" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Lechia Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "LECHIA".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Lechia Gdańsk - Piast Gliwice w sobotę, 20 kwietnia, o godz. 15.30 na Stadionie Energa Gdańsk.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl