PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.

Bezpłatne bilety na czwartkowy mecz Lechia - Brøndby IF Kopenhaga. Konkurs dla Czytelników

Bezpłatne bilety na czwartkowy mecz Lechia - Brøndby IF Kopenhaga. Konkurs dla Czytelników
W czwartek, 25 lipca, biało-zieloni rozegrają pierwszy mecz eliminacji Ligi Europy z Brøndby IF Kopenhaga. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 na Stadionie Energa Gdańsk. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne bilety na to spotkanie. Trzeba tylko odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
Podczas prezentacji Lechii na Ołowiance było około 3 tysięcy kibiców, na meczu eliminacji Ligi Europy z Brøndby IF Kopenhaga ma być dziesięć razy więcej
Podczas prezentacji Lechii na Ołowiance było około 3 tysięcy kibiców, na meczu eliminacji Ligi Europy z Brøndby IF Kopenhaga ma być dziesięć razy więcej
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

 

Sezon 2018/2019 był dla Lechii Gdańsk najlepszy w historii. Biało-zieloni zdobyli Puchar Polski, w ekstraklasie zajęli trzecie miejsce, zapewnili sobie udział w eliminacjach do Ligi Europy. Potem dorzucili jeszcze Superpuchar Polski. Czy sezon 2019/2020 będzie jeszcze lepszy? 

Inauguracja PKO Ekstraklasy nie była wymarzona (remis na wyjeździe z ŁKS Łódź), ale w tym spotkaniu nie wszystko się układało tak, jak chciał trener Piotr Stokowiec. Teraz przed biało-zielonymi nowe wyzwanie - start w europejskich pucharach. Ich rywalem w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy będzie Brøndby IF Kopenhaga. Duńczycy w pierwszej rundzie wyeliminowali fiński Inter Turku, wygrywając u siebie 4:1 (dwa gole strzelił Kamil Wilczek) i przegrywając na wyjeździe 0:2. 

Lechia staje przed szansą zaistnienia w Europie. Pierwszy mecz z Brøndby IF już w czwartek, 25 lipca, w Gdańsku. Rewanż 1 sierpnia w Danii. 


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Lechia Gdańsk - Brøndby IF Kopenhaga w czwartek, 25 lipca, o godz. 19.00 na Stadionie Energa Gdańsk. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

W zespole Brøndby występuje polski napastnik. Podaj jego imię i nazwisko.   

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do wtorku, 23 kwietnia 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: redakcja@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: LECHIA. Zwycięzcy otrzymają bilety drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na mecz Lechia Gdańsk - Brøndby IF Kopenhaga" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Lechia Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres redakcja@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "LECHIA".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Lechia Gdańsk - Brøndby IF Kopenhaga w czwartek, 25 lipca, o godz. 19.00 na Stadionie Energa Gdańsk.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora redakcja@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl