PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Anna Lewandowska zaprasza dzieci i dorosłych na wspólne świętowanie. KONKURS dla Czytelników

Anna Lewandowska zaprasza dzieci i dorosłych na wspólne świętowanie. KONKURS dla Czytelników
Dzień Dziecka już coraz bliżej, z tej okazji Anna Lewandowska wraz ze swoim teamem zaprasza na pełen atrakcji Dzień Dziecka x Baby by Ann, już 1 czerwca w Starym Maneżu. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne wejściówki!
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
fot. materiały organizatora

 

Już w sobotę, 1 czerwca, w Starym Menażu w Gdańsku odbędzie się Dzień Dziecka x Baby by Ann organizowany razem z Volvo Drywa oraz Cybex Polska. Od godziny 11.00 do 16.00 organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, w których udział będą mogły wziąć całe rodziny. Dzieci do 12 roku życia mają bezpłatny wstęp.

Dzień Dziecka to okazja do wspólnego świętowania. Tego dnia teren Starego Maneżu zamieni się w strefę pełną aktywności oraz zabaw. Dla osób dorosłych, które kupią bilet premium czeka trening z Anną Lewandowską. Przez cały czas trwania imprezy dzieci będą mogły skorzystać z animacji przygotowanych przez dziewczyny z Moje Mam, pościgać się zdalnie sterowanymi samochodami na krętych trasach od Way to Play czy zamienić się w artystów i pomalować samochód Volvo.

W strefie Baby by Ann x Cybex, dzieci pobawią się w suchych basenach wypełnionych kolorowymi kulkami od Mini Be, a w tym czasie rodzice będą mieć okazję zapoznać się z ofertą marki Cybex. Również w strefie Cybex zostanie przeprowadzony wykład dotyczący bezpieczeństwa poprowadzony przez Marka Konkolewskiego - eksperta w zakresie ruchu drogowego. Do tego Basia z Healthy Teamu zaprezentuje jak prawidłowo wiązać chusty i nosidła oraz pokaże z nimi przykładowe ćwiczenia. Dziewczyny z Healthy Teamu - Katrina oraz Andzia przygotowały zajęcia z zumby dla każdego. Wszystkie dzieci będą mieć okazję potrenować karate podczas treningu prowadzonego przez Anię Lewandowską wraz z Kubą z Healthy Teamu.

 

P4080634-1366x911

 

Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na Dzień Dziecka x Baby by Ann. Dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie otrzymają jeden podwójny bilet na to wyjątkowe wydarzenie.

PYTANIE:

W jakiej dyscyplinie sportu reprezentowała Polskę Anna Lewankowska?

Odpowiedzi, z podaniem własnego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, należy przesyłać do piątku, 31 maja 2019 r. godz. 11.00 na adres mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o sposobie odebrania biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie maila prosimy wpisać: Dzień Dziecka x Baby by Ann.

Więcej o Dzień Dziecka x Baby by Ann

 

1. Organizatorem konkursu "Dzień Dziecka x Baby by Ann" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Baby by Ann".

2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Dzień Dziecka x Baby by Ann.

6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na wydarzenie.

8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.


Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji. 

Polityka prywatności

 

anna lewandowska