PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Andrea Anastasi jako św. Mikołaj. Trener siatkarzy Trefla rozdaje bilety

Andrea Anastasi jako św. Mikołaj. Trener siatkarzy Trefla rozdaje bilety
W środę, 6 grudnia, około godz. 18.30 przy kole widokowym Amber Sky przy ul. Stągiewnej w Gdańsku pojawią się dwa „gdańskie lwy”, czyli trener Andrea Anastasi oraz przyjmujący Wojciech Ferens. Będą rozdawać bilety na mecz ligowy siatkarzy z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Jeśli jakiś trener siatkarski jest w Polsce i w Gdańsku popularny, to z pewnością jest nim Andrea Anastasi, trener Trefla Gdańsk. Tu podczas rozdawania autografów
Jeśli jakiś trener siatkarski jest w Polsce i w Gdańsku popularny, to z pewnością jest nim Andrea Anastasi, trener Trefla Gdańsk. Tu podczas rozdawania autografów
Jerzy Pinkas/ Gdansk.pl
 

Andrea Anastasi i Wojciech Ferens przez półtorej godziny będą kręcić się w jednej z gondoli koła AmberSky. Kto kupi bilet na przejazd i trafi akurat na gondolę, w której siedzieć będą Anastasi i Ferens, dostanie od nich darmowe zaproszenia na mecz PlusLigi siatkarzy Trefla Gdańsk z mistrzem Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który zostanie rozegrany w Ergo Arenie w sobotę, 23 grudnia, o godz. 14:45.

W środę w okolicy koła Amber Sky (ul. Stągiewna) spotkacie też dobrze znaną z meczów gdańszczan maskotkę - Treflika, który będzie miał dla przechodniów świąteczne niespodzianki. 

Impreza potrwa od godz. 18.30 do 20.00.

Komu nie uda się trafić na szczęśliwą gondolę, bądź kto nie ma zamiaru kupować biletu na koło widokowe Amber Sky (ceny od 18 do 28 zł), może kupić bilety na mecz z ZAKSĄ przez Internet. Ceny od 5 zł (dziecko, studencki) do 40 zł.

Kolejny mecz Trefl Gdańsk w Ergo Arenie, zagra już w nowym roku - 5 stycznia. Rywalem będzie aktualny wicelider PlusLigi - PGE Skra Bełchatów.

Niebawem też Trefl Gdańsk zacznie rozsyłać nagrody niespodzianki z wrześniowej akcji “DoLEWamy do pełna”. Przypomnijmy, że udało się wtedy zebrać 280 tysięcy złotych z akcji crowdfundingowej dla drużyny siatkarzy zagrożonej brakiem finansowania po wycofaniu się koncernu Lotos ze sponsorowania drużyny.

W przyszłym tygodniu klub zaczyna wysyłkę koszulek, kubków, bluz, szalików. piłek meczowych, plecaków i innych gadżetów klubowych. Kibice, którzy wsparli akcję “DoLEWamy do pełna”, powinni je dostać pod choinkę.


Trefl Gdańsk jest obecnie - po 12 kolejkach PlusLigi - na trzecim miejscu, po ZAKSE Kędzierzyn-Koźle i Skrze Bełchatów. Trefl ma na koncie dziewięć wygranych meczów i trzy przegrane. Zdobył 23 punkty. Jak na drużynę, która była zagrożona perspektywą rozpadu, to znakomity wynik.oprac. SŁwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl