PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Alosza Awdiejew - "Moje ulubione piosenki". Wygraj bilety na koncert

Alosza Awdiejew - "Moje ulubione piosenki". Wygraj bilety na koncert
Alosza Awdiejew z zespołem "Moje ulubione piosenki" wystąpi w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne wejściówki na koncert, który odbędzie się 27 listopada! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie.
Alosza Awdiejew
Alosza Awdiejew
zdj. Andrzej J. Gojke/KFP


Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę. Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy niejednokrotnie gromadząc przed sobą wielotysięczne audytorium. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali.

Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 27 listopada 2018 r. o godz. 19.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia. Dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie otrzymają jeden podwójny bilet na to wyjątkowe wydarzenie.

MOOQ_Alosza_plk_01


PYTANIE:

Z jakim krakowskim kabaretem związany jest Alosza Awdiejew?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piatku, 23 listopada 2018 roku, do godz. 14.00 na adres mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o odebraniu biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie maila prosimy wpisać: Alosza Awdiejew "Moje ulubione piosenki".

Więcej o koncercie!


REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na koncert Aloszy Awdiejewa" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Grupa Seraf Art & Marketing.

2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Alosza Awdiejew "Moje ulubione piosenki".

6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na koncert, który odbędzie się 27 listopada 2018 r.

8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.


Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji. 

Polityka prywatności