PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

"Aktywuj się w Gdańsku" - joga na zdrowie online

"Aktywuj się w Gdańsku" - joga na zdrowie online
Joga na zdrowie to zajęcia online przygotowane przez Gdański Ośrodek Sportu w cyklu "Aktywuj się w Gdańsku". W piątek, 18 czerwca, zajęcia jogi poprowadzi Diana Sochacka. Czas trwania około 60 minut. Przydadzą się mata i woda. Emisja o godz. 19.00.
Diana Sochacka
Diana Sochacka
fot. GOS

 

"Aktywuj się w Gdańsku" to cykl bezpłatnych aktywności sportowo-rekreacyjnych przygotowanych przez Gdański Ośrodek Sportu dla mieszkańców naszego miasta. Cykl od kilku lat cieszy się sporą popularnością. Pierwotnie zajęcia odbywały się w miejskich obiektach lub plenerze, np. na plaży czy w Parku im. R. Reagana. W dobie pandemii został przeniesiony do Internetu. 

Gdański Ośrodek Sportu przygotował nowe odcinki filmów wideo, które są emitowane na specjalnym kanale na Facebooku GOS oraz na naszym portalu. 

W piątek, 18 czerwca, zajęcia jogi, emisja na www.gdansk.pl o godz. 19.00.


Zajęcia będzie prowadzić Diana Sochacka, która od 2010 roku współpracuje ze szkołami jogi. Prowadzi zajęcia dla grup początkujących, zaawansowanych, z problemami kręgosłupa.​​ Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu​. 

- Joga pozwala mi odnaleźć w sobie spokój, harmonię duszy i ciała. Najwięcej radości sprawia mi moment kiedy nauczam i czuję, że moja nauka rodzi w sobie pozytywne emocje - mówi.


Dla kogo są zajęcia? 

Dla wszystkich bez względu na wiek. Kondycja fizyczna nie ma znaczenia. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to przygotowanie maty do ćwiczeń i swobodnego, nie krępującego ruchów stroju. 

 

Film z zajęciami po premierowej emisji będzie dostępny na www.gdansk.pl przez kolejny tydzień aż do premiery następnego odcinka. 

W sobotę, 19 czerwca, zapraszamy na fitness dla kobiet. Początek o godz. 9.00. 

 

Gimnastyka dla seniora - oglądaj i ćwicz

Fitness dla kobiet - oglądaj i ćwicz

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl