PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
A na wakacje? Polecimy samolotem z Gdańska na grecki Peloponez
A na wakacje? Polecimy samolotem z Gdańska na grecki Peloponez
Do greckiego miasta Kalamata latać będziemy z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy od lata przyszłego roku. “Ciepły kierunek” ogłosił właśnie Ryanair, który z okazji wprowadzenia nowej trasy przygotował specjalną ofertę na loty z Polski w cenie od 65 zł - uwaga! tylko do północy,17 października.
Wakacje w Grecji - zdjęcie ilustracyjne
Wakacje w Grecji - zdjęcie ilustracyjne
Pixabay.com

 

- Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu (w środy i soboty) w ścisłym sezonie letnim. To będzie typowo wakacyjne połączenie. Pierwszy lot planowany jest 3 czerwca, a ostatni 30 września 2020 roku - informuje Olga Pawlonka z Ryanaira. 

Kalamata to greckie miasto położone na południowo-zachodnim wybrzeżu półwyspu Peloponez. Zamieszkuje je ponad 50 tys. mieszkańców. Kalamata to morski port handlowy i rybacki, ma stałe połączenia promowe z Atenami i Kretą. Do stolicy Grecji dojechać można także autostradą (trasa ma długość 231 km). Region, w którym położone jest miasto słynie z najwyższej jakości oliwek i oliwy. 

Ryanair wprowadził specjalną ofertę na loty z Polski już od 65 zł. Promocją objęte są podróże zaplanowane do końca stycznia 2020. Rezerwacji lotów można dokonać tylko do czwartku 17 października do północy przez stronę Ryanair.com.

 

Czytaj także:

Samolotem z Gdańska - przypominamy nowe połączenia na 2019 r.

oprac. IBwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl