• Start
  • Wiadomości
  • „Tym żyje Gdańsk”. Dziś premiera nowego programu studyjnego na gdansk.pl

„Tym żyje Gdańsk”. Dziś premiera nowego programu studyjnego na gdansk.pl. Zapraszamy!

W piątek, 12 sierpnia o godz. 12.00 po raz pierwszy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek naszego nowego programu zatytułowanego „Tym żyje Gdańsk”. Będziemy w nim rozmawiać z gośćmi na najbardziej aktualne tematy w mieście. Gospodarzem cyklu jest redaktor Marek Wałuszko.
( 12.08.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Na program Tym żyje Gdańsk  zaprasza redaktor Marek Wałuszko
Na program "Tym żyje Gdańsk" zaprasza redaktor Marek Wałuszko
fot. Łukasz Ogrodziński/gdansk.pl

Ważne wydarzenia społeczne, inwestycje miejskie, zmiany w polskim prawie, które wpływają na życie mieszkańców i na funkcjonowanie samorządu, problemy, które trzeba rozwiązać, ciekawi ludzie mieszkający w Gdańsku czy wreszcie duże organizowane przez Miasto Gdańsk imprezy kulturalny bądź okolicznościowe – to wszystko znajdzie się w naszym nowym cyklu zatytułowanym „Tym żyje Gdańsk”.

Jarmark św. Dominika potrwa do poniedziałku. W niedzielę ceremonia zamknięcia 

Z zaproszonymi do naszego studia gośćmi rozmawiać będziemy zawsze na aktualne miejskie tematy. Niewątpliwym atutem programu jest nasze wirtualne studio, dzięki któremu tworzymy nową przestrzeń telewizyjną. Nowoczesną scenografię wnętrza wzbogaca żywe tło współczesnego Gdańska.

Kadr z nowego programu portalu gdansk.pl Tym żyje Gdańsk
Kadr z nowego programu portalu gdansk.pl "Tym żyje Gdańsk"
fot. Łukasz Ogrodziński/gdansk.pl

Kończy się Jarmark św. Dominika jedna z największych tego typu imprez w Europie. I właśnie tego dotyczyć będzie tematyka pierwszego programu. Czy można już zrobić pierwsze podsumowania tej imprezy? Jak wyglądała frekwencja, jak sprawdzają się nowe przestrzenie, w których zlokalizowano handel czy było bezpiecznie?

Te i inne pytania zadamy wiceprezesowi Międzynarodowych Targów Gdańskich Pawłowi Orłowskiemu. Zaprosimy też na finał Jarmarku św. Dominika, który odbędzie się w niedzielę, 14 sierpnia o godz. 16.00 na Długim Targu.

„Tym żyje Gdańsk” - nowy program na gdansk.pl w piątek godz. 12.00. Zapraszamy!