PIT w Gdańsku się opłaca! Losowanie nagród

W poniedziałek, 16 maja w studiu gdansk.pl odbędzie się losowanie nagród w konkursie „PIT w Gdańsku się opłaca!”. To już szósta edycja tej akcji, której celem jest zachęcenie ludzi do rozliczania się podatkowego w Gdańsku. Transmisję z losowania nadamy o godz. 14.00.
( Publikacja: 13.05.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
logo OK

Do 4 maja osoby rozliczające PIT w Gdańsku mogły zarejestrować się w konkursie „PIT w Gdańsku się opłaca!”. Po zatwierdzeniu prawidłowo wypełnionego zgłoszenia system informatyczny wyświetlił na ekranie unikatowy kod rejestracyjny oraz datę i godzinę rejestracji. Dodatkowo do uczestników, którzy prawidłowo wypełnili zgłoszenie, na numer podany przy rejestracji, SMSem został wysłany unikatowy kod. Każdy uczestnik loterii był zobowiązany zachować kod, który otrzymał w wiadomości SMS.

Dzięki temu ma teraz szansę na wylosowanie jednej z niezwykle atrakcyjnych nagród. W tej edycji konkursu są to:

  • 1 samochód - Peugeot E-280 Active o napędzie elektrycznym
  • 10 smartfonów Motorola G100
  • 15 rowerów trekkingowych Indiana model X-road 3.0 28 cali

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia transmisji z losowanie nagród, które odbędzie się 16 maja 2022 w studiu gdansk.pl.

Regulamin loterii "PIT w Gdańsku się opłaca!"

Kampania "PIT w Gdańsku się opłaca!” cieszy się od lat dużym powodzeniem wśród wszystkich, którzy decydują się na rozliczenie w Gdańsku. Z jednej strony to znakomita, pełna emocji zabawa, a z drugiej ważne wsparcie dla gdańskiego budżetu. Środki z podatku PIT Miasto Gdańsk przeznacza bowiem m.in. na budowę nowych dróg, żłobków, przedszkoli i szkół, edukację dzieci i młodzieży, poprawę jakości infrastruktury bezpieczeństwa, wsparcie instytucji kultury i sztuki oraz programów zdrowotnych i społecznych.