• Start
  • Wiadomości
  • Kończą Hotel Number One na Wyspie Spichrzów. Rezerwacje - już na kwiecień

Kończą Hotel Number One na Wyspie Spichrzów. Rezerwacje - już na kwiecień

Budowa położonego na Wyspie Spichrzów Hotelu Number One dobiega końca. W efektownym nowym budynku do dyspozycji gości będą 172 pokoje, w tym tzw. studia o powierzchni od 22 do 44 m2.
( 20.02.2017 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

W Hotelu Number One trwają ostatnie prace wykończeniowe, m.in. w lobby

Inwestor, czyli firma Dekpol, składa już dokumenty odbiorowe do odpowiednich służb. W najbliższym czasie obiekt powinien uzyskać pozwolenie na użytkowanie i być gotowy na przyjęcie pierwszych gości. W związku z tym można już dokonywać rezerwacji na stronie http://www.hotelnumberone.pl/.

Sprawdziliśmy: pierwszy dostępny termin to sobota 1 kwietnia. Jedna noc w pokoju single to 200 zł, a w apartamencie - 579 zł. Podany na stronie numer telefonu recepcji i rezerwacji nie odbierał, jednak można się rejestrować online. 

Hotel Number One to inwestycja firmy Dekpol SA, realizowana przy ulicy Jaglanej na Wyspie Spichrzów. Ponad 95 procent prac budowlanych zostało  już zrealizowanych. Na zewnątrz trwa porządkowanie terenu i montaż ostatnich elementów (balustrad) i wykończenie wejść. Wewnątrz trwają prace porządkowe, w tym związane z wykończeniem pokoi i części wspólnych.  Na poziomie garaży zakończono zakładanie instalacji sanitarnych i elektronicznych.

Już lada miesiąc tak będzie wyglądał Hotel Number One

W nowym hotelu do dyspozycji gości będą 172 pokoje, w tym jedno i dwupokojowe studia o powierzchni od 22 do 44 m2. Wyposażenie pokoi obejmuje m.in. technologie smart, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizję satelitarną. W każdym pokoju znajdzie się również wygodne miejsca do pracy z szybkim i bezprzewodowym łączem internetowym.

W hotelu znajdzie się restauracja serwująca dania kuchni włoskiej oraz  rozbudowana strefa wellness z basenem, saunami, siłownią i SPA.

Przypomnimy, że Hotel Number One powstaje w ramach kompleksu Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Deweloperem i generalnym wykonawcą obiektu jest notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol. Inwestycja składa się z dwóch części – Hotelu Number One oraz Apartamentów Nowa Motława z 298 lokalami mieszkalnymi. W kompleksie zaprojektowano również przestronną strefę wellness z basenem wewnętrznym, saunami, i siłownią, a także marinę jachtową. Architektura i design to połączenie pracy architektów, reprezentowanych przez pracownie: KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak i Sikora Wnętrza – Jan Sikora.

Lokalizacja Hotelu Number One na Wyspie Spichrzów