PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

20 000 bezpłatnych wejściówek na mecz piłkarskich reprezentacji kobiet Polska - Belgia w Gdańsku

20 000 bezpłatnych wejściówek na mecz piłkarskich reprezentacji kobiet Polska - Belgia w Gdańsku
Poczuj sportowe emocje podczas meczu kobiecej reprezentacji Polski w piłce nożnej na Polsat Plus Arena Gdańsk. 17 września o godzinie 19:00 odbędzie się tam mecz eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet 2023 przeciwko kobiecej reprezentacji Belgii. Wejdź na stronę bilety.lechia.pl i odbierz bezpłatne wejściówki.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Baner jest utrzymany w kolorystyce bordowo-białej. Centralnie widać na nim postaci dwunastu piłkarek w koszulkach reprezentacji Polski, Resztę baneru zajmują informacje o meczu i zasadach pozyskania biletów - te same, o których mówi tekst artykułu
Baner zapowiadający mecz Polska - Belgia
UMG

 

20 000 darmowych wejściówek czeka na kibiców na stronie bilety.lechia.pl. Do wygenerowania każdego biletu należy podać dane osobowe: imię, nazwisko, numer PESEL. Osoby bez numeru PESEL będą musiały podać numer dokumentu tożsamości. Sektory dostępne dla publiczności otwierane będą etapami.

 

Rejestracja zorganizaowanych grup

Zgłoszenia zorganizowanych grupy dzieci i młodzieży do 18 lat z opiekunami (10 osób bez limitu maksymalnego) należy przesyłać do 16 września do godz. 12.00 na adres mailowy grupy@lechia.pl w formie wypełnionego formularza do pobrania. Po tym terminie realizacja zamówienia nie będzie gwarantowana. Zaproszenia grupowe, które należy wydrukować przesyłane będą na adres mailowy zgłaszającego.

 

Dołącz do akcji #BijemyRekordWGdansku

Spraw, żeby na trybunach bursztynowej areny zasiadło 20 000 kibiców.

Aby włączyć się w akcję promocyjną wystarczy:

  1. Nagrać film lub zrobić zdjęcie z hasłem #BijemyRekordWGdansku.
  2. Nominować 3 organizacje, kluby sportowe, wybrane osoby do włączenia się w akcję #BijemyRekordWGdansku i oznaczyć w poście na Facebooku.
  3. W treści posta oznaczyć @Polsat Plus Arena Gdańsk i umieścić informację: darmowe wejściówki na mecz Polska – Belgia do pobrania za pośrednictwem strony internetowej https://bilety.lechia.pl od 1  września 2021 r.
Marta FormellaUrząd Miejski w GdańskuBiuro PrezydentaReferat Prasowy
Marta Formella - najnowsze
Marta FormellaUrząd Miejski w GdańskuBiuro PrezydentaReferat Prasowy
Marta Formella - najnowsze