Ośrodki Szkolenia Kierowców

Ośrodki Szkolenia Kierowców

A
A
Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca 2018 r.

WYKAZ AKTYWNYCH OŚRODKÓW SZKOLENIA KIEROWCÓW wpisanych przez Prezydenta Miasta Gdańska do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców, adresy biur, telefony i zakres uprawnień do szkolenia – stan na dzień 11.06.2018 r.

  1. ALB - Andrzej Bulak;
    zakres: A1, A2, A, B
    tel. 500 316 375
    Biuro i sala: ul. Gospody 19 A, 80-340 Gdańsk

  2. ALDA - Artur Małkowski; 
    zakres: B
    tel. 604 157 651
    Biuro i sala wykładowa: ul.  Hoene 6, 80-041 Gdańsk

  3. ALFA - Michał Misztal; 
    zakres:  A2, A, B
    tel. 58 553-40-21; 508 262 674
    Biuro:  ul. Śląska 66 B, 80-389 Gdańsk
    Sala wykładowa: ul. Targ Drzewny 3/7, 80-886 Gdańsk

  4. ARTOM - Tomasz Jerenkiewicz; 
    zakres: A2, A, B, B+E, C, C+E, D
    tel. 58 309-11-49, 604 778 655                                     
    Biuro i sala wykładowa:  ul. Trakt Św. Wojciecha  18 A, 80-039 Gdańsk 

  5. AS - Izabela Dymkowska;
    zakres: AM, A1, A2, A, B            
    tel. 58 320 81 81, 503 352 071,
    Biuro i sala wykładowa: ul. Kartuska 128, 80-136 Gdańsk
    dodatkowa sala: Gdańsk , ul. Topolowa 7 (III LO)
    dodatkowa sala: 80-266 Gdańsk , al. Grunwaldzka 238

  6. ASCONA - Zbigniew Garsztka;
    zakres: B
    tel. 58 552-58-44, 602 638 482                                 
    Biuro: Kasjopei 22, 80-299 Gdańsk
    sala wykładowa: ul. Prof. Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk

  7. ASTER - Ewa Filiks;
    zakres:  B
    tel. 796-410-870
    Biuro i sala wykładowa: ul. Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845 Gdańsk

  8. AUTO BAKAŁARZ - Józef Lesiak;
    zakres: B
    tel. 58 348-73-45; 601-670-541
    Biuro i sala wykładowa: ul. Myśliwska 25, 80-126 Gdańsk

  1. AUTO-CAR - Mirosław Lenkiewicz;
    zakres: B
    tel. 58 306-71-05, 501 186 997                           
    Biuro i sala wykładowa: ul. Krzemowa 2, 80-041 Gdańsk
    dodatkowa sala:  80-292 Gdańsk, ul. Podkarpacka 13; 
    dodatkowa sala:  ;  80-177 Gdańsk, ul. Stolema 9

  2. AUTO- ECOLE - Przemysław Stolarczyk; 
    zakres: A1, A, B, C, B+E,   
    tel. 58 559-80-98, 502 384 266
    Biuro i sala wykładowa: ul. Wita Stwosza 73, lok. nr 18, 80-308 Gdańsk

  3. CARUSEK - Piotr Dąbrowski;
    zakres: B, B1        
    tel. 58 552-16-40, 513 153 197                                   
    Biuro i sala wykładowa: Wita Stwosza 73, 80-308 Gdańsk

  4. CARUSEK II SZKOLENIE NIEPEŁNOSPRAWNYCH - Marek Turski;
    zakres: B
    tel. 502 060 066
    Biuro: Targ Rybny 10 B, 80-838 Gdańsk
    Sala wykładowa: ul. Jagiellońska 5, 80-371 Gdańsk

  5. CREDO - Janusz Lupiński; 
    zakres: B             
    tel. 58 305-37-11, 58 302-32-18                                      
    Biuro i sala wykładowa: ul. Sowińskiego 12 / 1, 80-143 Gdańsk

  6. DELTA - Tomasz Dobek;
    zakres:  B 
    tel. 661-978-035         
    Biuro i sala wykładowa: ul. Meissnera 4, 80-462 Gdańsk

  7. DO LUZU - Andrzej Rejniak; 
    zakres: B
    tel. 606 908 480
    Biuro: ul. G. Piramowicza 1, 80-218 Gdańsk
    Sala wykładowa: Al. Legionów 7, 80-441 Gdańsk

  1. EFEKT – Roman Wolecki;
    zakres: B
    tel. 513-099-410
    Biuro i sala wykladowa: ul. Zbigniewa Burzyńskiego 10, 80-464 Gdańsk
    dodatkowa sala: ul. Człuchowska 6, 80-180 Gdańsk,
    dodatkowa sala: ul. Dragana 25m26, 80-809 Gdańsk

  1. ELITE - Artur Olszewski;
    zakres: B1, B
    tel. 516 010 001
    Biuro i sala wykładowa:  ul. Ogarna 56, 80-826 Gdańsk

  2. „ELKA SCHOOL” SPÓŁKA CYWILNA Agnieszka i Wojciech Karewicz;
    zakres: A1, A, B, C, B+E, C+E,
    tel. 58 345-15-15, 505 084 006 lub 007
    Biuro i sala wykładowa: ul. Klonowa 1, 80-264 Gdańsk

  3. EXPERT LESZEK MIDURA;
    zakres: A1,A2, A, B
    tel. 510 055 295
    Biuro i sala wykładowa:  ul. Sobieskiego 90, 80-216 Gdańsk
    dodatkowa sala: 80-425 Gdańsk, ul. Pestalozziego 11/13

  4. EXPRESS - Andrzej Czubek;
    zakres: B, C, C+E          
    tel. 58 305-38-92, 608 179 634                                     
    Biuro i sala wykładowa:  ul. Kartuska 191 A, 80-122 Gdańsk

  5. GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE SP. Z O.O.
    zakres: D i POZWOLENIE
    tel. 58 341-32-46   
    Biuro i sala wykładowa: ul.  Wita Stwosza 110, 80-306 Gdańsk
  6. GDPRAWKO - Adam Wesołowski;
    zakres: B, B + E
    tel. 665 799 773
    Biuro i sala wykładowa:  ul. Bulońska 16 / 4, 80-288 Gdańsk
    dodatkowa sala: 80-034 Gdańsk, ul. Królowej Jadwigi 137  lok 2

  7. GOAUTO – Wojciech Kiełbasa
    zakres: B         
    tel. 58 380-32-59                                
    Biuro i sala wykładowa:  Al. Grunwaldzka 99/101, 80-244 Gdańsk

  8. HERKULES - Tomasz Suchta
    zakres: B
    tel. 797 632 231
    Biuro i sala wykładowa: ul. Heweliusza 13, 80-890 Gdańsk
  9. KATE – PROFESJONALNE SZKOLENIE KIEROWCÓW Katarzyna Krupka
    zakres: B,
    tel.: 501 024 330
    Biuro i sala wykładowa: ul. Wały Piastowskie 1, 80-958 Gdańsk
  10. LEKCJA - Marek Kaliszak;
    zakres: B             
    tel. 501 185 711                                      
    Biuro i sala wykładowa: ul. Dąbrowszczaków 1, 80-374 Gdańsk

  11. LIMIT - Łukasz Żabicki;
    zakres: B
    tel. 58 557-74-43, 515 249 057, 604 231 523
    Biuro i sala wykładowa: ul. Bora-Komorowskiego 41 A, 80-385 Gdańsk

  12. ŁOZY - Stanisław Chrzustek;
    zakres: B          
    tel. 58 343-46-91, 501 183 685                                          
    Biuro i sala wykładowa: ul.  Dworska 29 A, 80-506 Gdańsk

  13. MAX - Kajetan Banaszewski;
    zakres:  B
    tel. 501 365 207
    Biuro i sala wykładowa: ul.  Żwirki i Wigury 2, 80-463 Gdańsk

  14. MINI - Mariusz Świgoń;
    zakres: A1, A2, A, B
    tel. 660 933 115
    Biuro i sala wykładowa: ul. Korzenna 1 B nr lok. 1, 80-851 Gdańsk

  15. MORENA - Barbara Lewandowska;
    zakres: B
    tel. 501 390 240
    Biuro i sala wykładowa: ul.  Marusarzówny 10, 80-288 Gdańsk

  16. MOTOBIT - Jacek Romanowicz; 
    zakres: A1, A2, A, B
    tel. 58 553-23-81, 601 670 511                               
    Biuro i sala wykładowa: ul.  Piastowska 98 A, 80-352 Gdańsk

  17. OBELIX - Roman Jazłowiński;
    zakres: A1, A, B
    tel. 503 138 452
    Biuro i sala wykładowa: ul. Rajska 6, 80-850 Gdańsk

  18. OLIWKA - Robert Małek; 
    zakres: A1, A2, A, B, C, C+E               
    tel. 502 863 115, 58 552-00-77     
    Biuro i sala wykładowa: ul. Ceynowy 2, nr lok. 1, 80-321 Gdańsk

  19. ORIENT - Zygfryd Riebandt
    zakres: B1, B
    tel.: 058 307 32 18
    Biuro: ul. W. Stryjewskiego 31/57, 80-631 Gdańsk,
    Sala wykładowa: ul. Jagiellońska 24, 80-366 Gdańsk,
  20. OŚWIATA-LINGWISTA - Sp. z o.o.;
    zakres: B, C, C+E
    tel. 58 341-21-82, 607 082 332
    Biuro i sala wykładowa: ul. Waryńskiego 4, 80-433 Gdańsk

  21. PIĄTY BIEG - Mikołaj Cimaszkiewicz;
    zakres:  B
    Tel. 792-232-807
    Biuro i sala wykładowa:  ul. Tytusa Chałubińskiego 13, 80-807 Gdańsk

  22. POLDEK - Dagmara Romanowicz;
    zakres: AM, A1,A2, A, B, C, D, B+E, C+E - POŚWIADCZENIE
    tel. 58 340-86-06      
    Biuro i sala wykładowa: ul. Pilotów 3, 80-460 Gdańsk

  23. PRZYTUŁA ANDRZEJ; 
    zakres: B
    tel. 600 280 405
    Biuro: ul.  Siennicka 1, 80-758 Gdańsk
    sala wykładowa: ul. Głęboka 11, 80-759 Gdańsk

  24. SORRISO - Rafał Grządziel;
    zakres: A2, A1, A, B
    tel. 58 301-60-84, 509 638 602
    Biuro i sala wykładowa:  ul. Targ Drzewny 3/7, 80-886 Gdańsk,

  25. SPEED - Janusz Opiela;
    zakres: A, B
    tel. 601 224 101, 58 342-44-10
    Biuro: Al. Gen. Józefa Hallera 140/19, 80-416 Gdańsk
    sala wykładowa:  Al. Legionów 7, 80-441 Gdańsk

  26. START - Andrzej Klimek; 
    zakres: A, B
    tel. 503 158 280                                   
    Biuro i sala wykładowa: ul.  Pułaskiego 19/21 A m. 1, 80-520 Gdańsk

  27. VEKTRA - Dariusz Tarnowski;
    zakres: AM, A1, A2, A, B, B1, C, D, B+E, C+E  - POŚWIADCZENIE  
    tel. 501 757 810, 58 341-76-02                                       
    Biuro i sala wykładowa:  ul. Piramowicza 1/2, 80-218 Gdańsk

  28. WYŻSZA SZKOŁA JAZDY – Wioletta Wojciech 
    zakres: AM, A1, A2, A, B
    tel. 502 173 284
    Biuro: Al. Rzeczypospolitej 8, 80-369 Gdańsk
    Sala wykładowa: Al. Rzeczypospolitej 8, 80-369 Gdańsk

  29. YOLO - Maciej Bukowicki
    zakres: B
    tel. 692 912 163
    Biuro i sala wykładowa: Al. Grunwaldzka 56
  30. ZEBRA P.U. Zawierzeniec Joanna;
    zakres: B
    tel. 606 396 075
    Biuro: II Brygady 92, 80-180 Gdańsk
    Sala wykładowa: ul. Królowej Jadwigi 137 D/1, 80-034 Gdańsk

  31. ZIELONY LISTEK - Teresa Chalimoniuk
    zakres:  A1, A2, A, B,  B+E,
    tel. 515-501-145
    Biuro i sala wykładowa:  ul. Cieszyńskiego 36/38, nr lokalu 71 AB, 80-809 Gdańsk

  32. ZNAK - Zygmunt Adamczyk;
    zakres: B
    tel. 723 677 759
    Biuro: Startowa 7 D, 80-461 Gdańsk
    Sala wykładowa: ul. Pestalozziego 7/9, 80-445 Gdańsk

    

PREZENTACJA OŚRODKÓW SZKOLENIA KIEROWCÓW W UKŁADZIE WYNIKÓW STATYSTYCZNYCH Z EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH PRAKTYCZNYCH:

Agata Krzyżanowska (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Komunikacji