PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zbierz największą grupę kibiców i zrób zdjęcie z brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Katarze!

A
A

To będzie wielka gratka dla młodych fanów piłki ręcznej!  Uczniowie szkoły, która najliczniej będzie reprezentowana w ERGO ARENIE podczas  meczów Wybrzeża Gdańsk z Wisłą Orlen Płock (7 marca godz. 17.30) i VIVE Tauron Kielce (18 marca godz. 18.00) będą  mogli zrobić zdjęcie z wybranym przez siebie zawodnikiem – reprezentantem Polski, brązowym medalistą Mistrzostwa Świata w Katarze.

Akcja kierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne)  Aby mieć możliwość zrobienia zdjęcia z ulubionym piłkarzem ręcznym należy zebrać jak największą grupę uczniów z opiekunem. Zgłoszenie należy przesłać do adres: marketing@wybrzeze-gdansk.pl. Cena jednego biletu dla grup zorganizowanych to 5 zł.

W barwach obu zespołów, które w marcu zagrają w ERGO ARENIE występuje w sumie 11. reprezentantów Polski. W sobotę 7 marca  o godz. 17.30 rywalem Wybrzeża Gdańsk będzie Wisła Orlen Płock.  W barwach wicemistrza Polski zobaczymy m.in. Mariusza Jurkiewicza, Kamila Syprzaka, Adama Wiśniewskiego, Michała Daszka i Marcina Wicharego.

W środę  18 marca  o godz. 18.00 przeciwnikiem Wybrzeża będzie jedna z najlepszych aktualnie drużyn w Europie - VIVE Tauron Kielce. W zespole Mistrza Polski występuje 6. brązowych medalistów MŚ w Katarze. Są to:  Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Karol Bielecki, Piotr Chrapkowski, Krzysztof Lijewski i Piotr Grabarczyk.

Na zgłoszenia czekamy  do godz. 12.00, 6 marca (Wisła Płock) i godz. 12.00,  17 marca (VIVE Kielce). Organizatorzy meczu skontaktują się ze szkołą, której uczniowie w największej grupie pojawią się na meczach w ERGO ARENIE.

x