Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Komunikat II. Wyniki konkursów na stanowiska dyrektorów szkół i placówek oświatowych

A
A

Przewodniczący komisji konkursowych informują, że w wyniku przeprowadzonych na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz. U z 2017r. poz. 1587) postępowań, które odbyły się w dniach 29.03.2019r. i 01.04.2019r.  rozstrzygnięto konkursy poprzez wyłonienie kandydata na stanowisko:

 1. Dyrektora Przedszkola nr 8 w Gdańsku przy ul. Fundamentowej 9. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Dorota Berdys.
 2. Dyrektora Przedszkola nr 15 w Gdańsku przy ul. Ludwika Waryńskiego 36 B. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Iwona Karbownik.
 3. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. króla Kazimierza Jagiellończyka w Gdańsku przy Łąkowej 61. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Monika Waszak.
 4. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1/6. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Izabela Stankiewicz.
 5. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Gdańsku przy ul. Stefana Czarnieckiego 2. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Barbara Sławińska.
 6. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 24 im. Gustawa Morcinka w Gdańsku przy ul. Lilii Wenedy 19. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Bożena Zgłobicka.
 7. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 43 im. Jana Kochanowskiego w Gdańsku przy Ludwika Beethovena 20. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pan Bartłomiej Cendrowski.
 8. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 49 im. ks. Bronisława Komorowskiego w Gdańsku przy al. Legionów 11. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Renata Jurkiewicz.
 9. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 77 w Gdańsku przy ul. Orłowskiej 13. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pan Bogdan Derkowski.
 10. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 79 w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 49. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pan Michał Zapolski-Downar.
 11. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 90 w Gdańsku przy ul. Dębinki 7. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Agnieszka Kwaśniewska.

 

Gdańsk, 12.04.2019r.