PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wyniki konkursów na stanowiska dyrektorów szkół i placówek oświatowych

A
A

Przewodniczący komisji konkursowych informują, że w wyniku przeprowadzonych na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszkola, publicznej szkoły podstawowej, publicznej szkoły ponadpodstawowej lub publicznej placówki oraz trybu pracy komisji konkursowej (Dz. U z 2017r. poz. 1587) postępowań, które odbyły się w dniach 08.03.2019r. i 13.03.2019r.  rozstrzygnięto konkursy poprzez wyłonienie kandydata na stanowisko:

  1. Dyrektora Przedszkola nr 43 w Gdańsku przy ul. mjr. Mieczysława Słabego 2. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Danuta Uziębło.
  2. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego w Gdańsku przy ul. Radarowej 26. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Agata Markiewicz-Babło.
  3. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w Gdańsku przy ul. Wielkopolskiej 20. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Justyna Dmitruk.
  4. Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku przy ul. Szyprów 3. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Urszula Nazarko.
  5. Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku przy ul. Wały Piastowskie 6. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Elżbieta Krupa-Grabowska.
  6. Dyrektora XV Liceum Ogólnokształcącego im. Zjednoczonej Europy w Gdańsku przy ul. Pilotów 7. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Ewa Szymska.
  7. Dyrektora Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku przy ul. Mikołaja Reja 25. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Agnieszka Musyt-Lewandowska.
  8. Dyrektora Państwowych Szkół Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 238. Kandydatem na stanowisko Dyrektora jest Pani Renata Wypasek.

Konkursy na stanowiska dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 52 im. Tadeusza Kościuszki w Gdańsku przy ul. Tadeusza Kościuszki 11, XIX Liceum Ogólnokształcącego im. Mariana Mokwy w Gdańsku przy ul. Jana Pestalozziego 11/13 oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gdańsku
przy ul. Wodnika 57  zostały nierozstrzygnięte.

Gdańsk, 22.03.2019r.