PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Gimnazjalisto, "Technikum jest OK!"

Zapraszamy uczniów klas III szkół gimnazjalnych z opiekunami do Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku ul. Podwale Staromiejskie 51/52 w dniu 17.02.2017 roku na konferencję zawodową „Technikum jest OK!" organizowaną w ramach "Tygodnia Zawodowca "

A
A
GTZ

Konferencja ma na celu zapoznanie uczniów gimnazjów z ofertą edukacyjną szkoły oraz przybliżenie im, w jaki sposób wiedza, umiejętności i kompetencje, uzyskane na poziomie technikum, przełożą się w przyszłości na ich zawodowe umiejętności i łatwość poruszania się na rynku pracy.

ZSŁ jest gospodarzem konferencji, na której zaprezentują się firmy patronackie szkoły: APLITT, INTEL, KAINOS, LOTOS, RADMOR, SEVENET, SPRINT.

Przewidziały one dla uczestników konferencji konkurs z atrakcyjnymi i wartościowymi nagrodami (w zeszłym roku był to wysokiej klasy sprzęt elektroniczny i informatyczny).

RAMOWY PLAN KONFERENCJI:

I część

11.00 – 12.15 Prezentacja ww. firm.

II część

12.15 – 12.45 Konkurs, jego rozstrzygnięcie i wręczenie nagród.

III część

12.45 – 13.30 spotkania osób zainteresowanych przy stanowiskach firmowych – minikonkursy z drobnymi nagrodami.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 15.02.2017 r. drogą mailową na adres sekretariat@zsl.gda.pl lub telefonicznie 58 301 13 77 podając numer gimnazjum i liczbę osób.

Konferencja będzie rejestrowana przez szkolną telewizję, a materiały medialne umieszczone zarówno na stronach www szkoły jak i firm patronackich. W związku z tym uczestnicy muszą mieć świadomość, że ich wizerunek może być upubliczniony. Przybycie na konferencję jest równoznaczne z wyrażeniem na to zgody.