PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Efekt motyla w 6 tygodni

A
A

To była idealna okazja, by wyjechać w odległe miejsce, bez konieczności martwienia się o zakwaterowanie czy ludzi, z którymi będę przeżywać tę przygodę. Niedługo później znalazłam się na Sri Lance, gdzie spędziłam najbardziej niesamowity miesiąc życia.” – tak Ela wspomina swój wolontariat Global Citizen.

Projekt

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Chciałbyś zmienić coś w swoim życiu i życiu innych? A może czujesz, że stać Cię na więcej? Możesz wykorzystać to lato nie tylko na podróż w nieznane, lecz także na podróż w głąb siebie. Global Citizen jest międzynarodowym programem wolontariatów prowadzonym przez organizację AIESEC. Wolontariat skierowany  jest do młodych osób, które zainteresowane są rozwojem osobistym.  Możesz wybrać projekt polegający na odkrywaniu i dzieleniu się kulturą – CULTURE, doskonaleniu umiejętności z zakresu przedsiębiorczości i marketingu – MANAGEMENT oraz zwiększeniu świadomości dotyczącej HIV/AIDS, ekologii i praw człowieka – WORLD ISSUES. Podróż do jednego z 15 krajów partnerskich na 6 do 12 tygodni – czy nie jest to przepis na wymażone wakacje?

Od gorącego Meksyku, przez antyczną Grecję,  po kolorowe Indie, aż do wulkanicznej Indonezji.

Wyjazd na wolontariat Global Citizen to nie tylko przygoda życia, otwarcie się na wielokulturowość i wspomnienia, które zostają na zawsze. To także rozwój umiejętności miękkich, nauka języków obcych i możliwość wyróżnienia się na rynku pracy.

Odwiedź stronę internetową, zapoznaj się z prawie 4000 ofert i zdecyduj, czy Ty też chcesz zmienić swoje życie – pomożemy Ci w tym!

gd.aiesec.pl/gcwolontariat

 

Osoby kontaktowe:

Weronika Górska

Małgorzata Kopyś

Public Relations programu Global Citizen

AIESEC Polska Oddział Lokalny Uniwersytet Gdański

e-mail: globalcitizengdansk@gmail.com

 

Nadesłane przez AIESEC

Czym jest AIESEC? AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 67 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 126 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 16 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.