PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Drugie Lokalne Fora Międzysektorowe w Województwie Pomorskim!

Fundacja Inicjowania Rozwoju "UP Foundation" rozpoczyna drugą edycję spotkań międzysektorowych odbywających się w czterech miastach województwa pomorskiego. Mowa na nich będzie o społecznej odpowiedzialności i jej roli w rozwoju społeczności lokalnych.

A
A

Forum jest przestrzenią do spotkania się przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych oraz rozmów na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, budowania relacji, wymiany dobrych praktyk i inspiracji.

Lokalne Fora Międzysektorowe odbędą się w czterech lokalizacjach


W tym roku jest to także niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w grze menadżerskiej (649.23 KB) stymulacyjnej rozwijającej współpracę, prowadzonej przez ŁUKASZA MAKUCHA.

To już drugie Fora Międzysektorowe, w ramach których wspólnie budujemy sieć współpracy międzysektorowej na obszarze subregionu nadwiślańskiego, metropolitarnego, kościerskiego i południowego naszego Województwa - mówi Monika Hinc Prezes Fundacji Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION - Odbywają się one we współpracy z partnerami lokalnymi oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w ramach projektu pn. "Pomorski system przedsiębiorczości społecznej: koordynacja rozwoju ekonomii  społecznej w województwie pomorskim na lata 2015-2018" współfinansowanego ze środków UE, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.


Rejestracji na wybrane Forum można dokonywać przesyłając swoje dane oraz informację, w którym Forum będą Państwo brali udział na adres: koordynator@upfoundation.pl lub telefonicznie: 664 899 125. Liczba miejsc ograniczona!

LFIR_Kościerzna_2017_program (238.27 KB)

LFIR_Kwidzyn_2017_program (213.7 KB)

LFIR_LEBORK_2017_program (233.45 KB)

LFIR_TCZEW_2017_program (218.83 KB)


Monika Hinc
Prezes Fundacji Inicjowania Rozwoju
UP FOUNDATION