Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Zajęcia wiosennej „Szkoły dla rodziców” zakończone

13 gdańskich rodziców otrzymało dyplomy ukończenia wiosennej edycji „Szkoły dla rodziców”, troje dyplomy uczestnictwa w tym projekcie, realizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku.

A
A

Tym razem zajęcia adresowane były przede wszystkim do opiekunów uczniów szkół podstawowych, którzy są niepewni swoich umiejętności wychowawczych. Podczas zajęć „Szkoły…” psycholog i asystent rodziny - zdiagnozowali  problemy. Podpowiadali uczestnikom najlepsze rozwiązania, wskazywali m.in. jak sprawić, by kontakt rodzic – dziecko był oparty nie tylko na miłości, ale i przyjaźni, zrozumieniu potrzeb i wzajemnej akceptacji zachowań. Grupa bardzo się zintegrowała, a rodzice zaprzyjaźnili.
Przypomnijmy, że projekt ruszył pod koniec lutego. Warsztaty odbywały się raz w tygodniu, w Centrum Pracy Socjalnej nr 1 we Wrzeszczu. Kolejna edycja „Szkoły…” planowana jest jesienią.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaangażowania, chęci i dobrej energii, którą dzielili się także z prowadzącymi zajęcia! 

Szkoła wiosenna 3 - fot. materiał MOPRWażne, by kontakt rodzic – dziecko był oparty nie tylko na miłości, ale i przyjaźni, zrozumieniu potrzeb i wzajemnej akceptacji zachowań.
Fot. MOPR
Sylwia Ressel (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku