PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Zagłosuj w konkursie - Inwestycja z perspektywą

Inwestycja z perspektywą, to konkurs organizowany przez Polską Agencję Prasową, na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Wybierać można spośród 160 projektów unijnych. Gdańsk zgłosił inwestycję pod nazwą Budowa wiaduktu Biskupia Górka.

A
A

Na stronie www.europapnews.pap.pl uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce. Z inwestycjami można zapoznać się zaznaczając odpowiednie województwo na mapie – po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów - lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą. (Link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps).

Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku. Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów otrzymają statuetkę „Inwestycja z perspektywą”. Organizatorzy postanowili nagrodzić również te inwestycje, które wzbudziły największe zainteresowanie internautów. Trzem projektom, których podstronę z opisem na www.europapnews.pap.pl odwiedzi największa liczba internatów, poświęcone zostaną artykuły na stronach PAP.

Zachęcamy do głosowania.

Wiadukt Biskupia Górka. Fot. Jerzy Pinkas
Wiadukt Biskupia Górka. Fot. Jerzy Pinkas
Izabela Kozicka-Prus (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta
Referat Prasowy