Wirtualne dni otwarte gdańskich podstawówek
PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Wirtualne dni otwarte gdańskich podstawówek

Gdańskie szkoły podstawowe zapraszają rodziców i opiekunów dzieci na dni otwarte w placówkach. Ze względu na pandemię i znaczny wzrost zakażeń, w tym roku dni otwarte odbędą się wirtualnie. Szkoły zaprezentują swoją ofertę na stronach internetowych.

A
A
537x232px_6_LATKI

Rodzicu, opiekunie! Jeśli Twoje dziecko lubi zdobywać nowe umiejętności, ciekawi je poznawanie świata, chętnie rysuje, zna nazwy kolorów i współdziała z rówieśnikami i dorosłymi – to najprawdopodobniej czas na kolejny etap edukacji!

Znajdź placówkę

Dni otwarte to doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z placówką, w której może uczyć się nasze dziecko. Zachęcamy do zapoznania się z Lista gdańskich szkół podstawowych(1) (38.07 KB) . W przygotowanym materiale znajdują się dokładne adresy, wskazanie dzielnicy a także filmy promujące przygotowane przez szkoły oraz aktywne linki do stron internetowych placówek.

Warto wiedzieć, że Rekrutacja rusza już w marcu 2022!

A może do zerówki?

Pamiętajmy także, że nauka w zerówce szkolnej nie różni się od edukacji w ostatniej grupie przedszkolnej. Tak samo jak tam, zapewnione jest całodzienne wyżywienie, 10-godzinna bezpłatna opieka, także podczas ferii zimowych i letnich w ramach organizowanego dyżuru. Opiekę świadczą wykwalifikowani nauczyciele, dzieci mają dostęp do bogatej infrastruktury szkolnej, w tym również wydzielonej przestrzeni do zabawy i gier sportowych.

Magdalena Solarczyk-Bączek (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Rozwoju Społecznego