PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wakacyjny Staż 2019 – ostanie chwile na składanie wniosków

Dobiega końca II etap projektu Wakacyjny Staż 2019. Przyjmowanie zgłoszeń uczestników potrwa do 14 maja. W tym roku na studentów i absolwentów czeka 374 płatnych miejsc stażowych ufundowanych przez 83 fundatorów!

A
A
top

 

Zainteresowani odbyciem staży mogą zgłaszać się online za pośrednictwem formularza elektronicznego zamieszczonego stronie www.wakacyjnystaz.pl. Rejestracja zgłoszeń uczestników projektu potrwa do dnia 14 maja 2019r. do godz. 23:59.

Uczestnikami projektu mogą być studenci lub absolwenci wszystkich trybów i rodzajów studiów w Polsce lub za granicą. Różnorodność ofert sprawia, ze każdy student czy absolwent, zarówno uczelni technicznych jak i uniwersytetu  znajdzie dla siebie coś interesującego. Lista dostępnych staży jest długa i obejmuje różne branże m.in. finansową, bankową, transportową czy turystyczną. Wśród fundatorów są też instytucje kultury, redakcje, przedsiębiorstwa reprezentujące sektor energetyczny oraz paliwowy a nawet podmiot leczniczy. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ofertą staży dostępną ma stronie wakacyjnystaż.pl

Warto przypomnieć, że czas trwania stażu wynosi minimum miesiąc i odbywa się w okresie od lipca do końca września. Termin ustalany jest bezpośrednio z fundatorem stażu. Każdy uczestnik Wakacyjnego Stażu, za swoja pracę otrzyma wynagrodzenie w kwocie nie mniejszej niż 1500 zł brutto za miesiąc.

Gala Wakacyjny Staż 2018. Fot Dominik Paszliński
Jędrzej Sieliwończyk (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
Referat Prasowy