Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

VII edycja Targów "Będę Mamą" w Mama i Ja w Gdańsku!

Będzie okazja, by skorzystać bezpłatnie z badań KTG wykonywanych przez wykwalifikowany personel medyczny. Do dyspozycji odwiedzających będą również porady położnej, warsztaty edukacyjne,wykłady oraz szkolenie z pierwszej pomocy.

A
A

- Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze fotelika samochodowego i wózka oraz indywidualnie przeszkolenie w zakresie montażu fotela w aucie. Atrakcyjne konkursy i nagrody - do wygrania wiele nowości z rynku dziecięcego. Główna wygrana w loterii to wyprawka o wartości do 4 tysięcy złotych - zapraszają organizatorzy. - Super oferta targowa i pierwsze polskie premiery wielu wyczekiwanych produktów z branży dziecięcej tylko u nas!  Zapraszamy już od 23 marca! Szczegóły na www.mamaija.pl oraz naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/mamaija/ 

Harmonogram targów:

23.03.2018 (piątek)

godz. 14:00 „Tens – poród bez bólu.” Warsztaty z elektrostymulacji poprowadzi dr nauk med. Ewa Grymel – Kulesza. Dla wszystkich uczestniczek zajęć oferta specjalna na wypożyczenie urządzenia – rabat 30%.

godz. 16:00 „Bezpieczne przewożenie dziecka w foteliku samochodowym.” Warsztaty poprowadzi mgr inż Marek Stańczak

24.03.2018 (sobota)

godz. 11:00 " Fizjoterapia kobiet w ciąży i po porodzie." Wykład poprowadzi fizjoterapeutka mgr Aleksandra Zachryczek z salonu kosmetologicznego Balola Sopot.

godz. 12:00 „Jak przygotować się do porodu?” Wykład poprowadzi położna ze szkoły rodzenia „Zaufaj Położnej”.

godz. 14:00 „Życiodajne korzyści płynące wraz z mlekiem matki – wsparcie laktacyjne w szpitalu i w domu.” Wykład poprowadzi położna ze szkoły rodzenia „Zaufaj Położnej” oraz ekspert ds laktacji Marek Górski.

godz. 15:00Krew pępowina ratuje życie.” Fakty i mity o bankowaniu komórek macierzystych – wykład poprowadzi ekspert z firmy Polski Bank Komórek Macierzystych. Wśród uczestniczek wykładu rozlosujemy cenne nagrody – wypożyczenia Home KTG – nagroda główna o wartości ponad 1200 zł! Dla wszystkich uczestników atrakcyjne rabaty na abonamenty bankowania krwi pępowinowej.

godz. 18:00 Rozstrzygnięcie konkursu - wręczenie wyprawek o wartości do 4000zł!

25.03.2018 (niedziela)

godz. 11:00 Instruktaż pierwszej pomocy „Resuscytacja niemowląt. Pomoc przy nagłej utracie oddechu i zakrztuszeniach” Ćwiczenia na fantomie niemowlęcia, dokładnie odwzorowującym jego biologię. Zajęcia poprowadzi certyfikowany ratownik medyczny z Copernicus Podmiot Leczniczy, Założyciel programu EYE AID Copernicus.

godz. 13:30 „Pielęgnacja noworodka - pierwsza kąpiel w pigułce.” Wykład poprowadzi położna ze szkoły rodzenia „Zaufaj Położnej”.

godz. 14:30 Rozstrzygnięcie konkursu - wręczenie wyprawek o wartości do 4000 zł!

W czasie trwania targów do dyspozycji będą również:

  • Bezpłatne badania KTG wykonywane przez wykwalifikowany personel medyczny (Szkoła rodzenia Zaufaj Położnej) 24.0325.03.2018 r. obowiązują zapisy: imię + nazwisko + tydzień ciąży + nr telefonu, na adres: zapisy@mamaija.pl
  • Bezpłatne porady w zakresie doboru fotelika samochodowego oraz wózka dziecięcego 23.03 - 25.03.2018 r.
  • Możliwość wzięcia udziału w konkursie Mama i Ja (zrób zakupy i zapisz się do newslettera i weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Szczegóły w Regulaminie) 23.03 - 25.03.2018r.

Uwaga!

Na badania oraz warsztaty,wykłady i szkolenia obowiązują zapisy! Decyduje kolejność zgłoszeń!

zapisz się wysyłając na adres: zapisy@mamaija.pl temat warsztatów lub zgłoszenie na badania, imię oraz nazwisko, tydzień ciąży oraz numer telefonu.

Referat Prasowy (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy