PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Ponownie wybieramy najładniejszy ogródek gastronomiczny w Gdańsku

Zapraszamy do udziału w konkursie „Najładniejszy ogródek gastronomiczny roku 2018”. Wszyscy restauratorzy posiadający ogródki mogą zgłaszać swoje kandydatury w zamkniętych kopertach do 5 sierpnia br. O wynikach konkursu zadecyduje ekspercka komisja konkursowa oraz głosy przyznawane przez mieszkańców w plebiscycie internautów. Pula nagród w tegorocznym konkursie wynosi 7000 zł.

A
A

Drugi raz będziemy przyznawać tytuł dla najbardziej zadbanego miejsca przy restauracjach. Właściciele wielu lokali coraz lepiej dbają o ogródki. Tę postawę doceniliśmy w zeszłym roku, kiedy to spośród 24 zgłoszeń komisja konkursowa wybrała 8 nominowanych. Nagrodę główną otrzymał Fishmarkt – Targ Rybny, nagrodę publiczności – Hotel Brovarnia. 

 Kto zwycięży w tym roku? Przekonamy się we wrześniu. Po zebraniu zgłoszeń, komisja konkursowa wyłoni nominowanych, na ogródki których będą mogli głosować internauci. Równolegle nagrodę główną przyzna wspomniana komisja. W ten sposób przyznane zostaną dwie nagrody główne o wartości 3000 zł każda. 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.gdansk.pl/ogrodki.

Zgłoszenia wraz z załącznikami należy składać do 5 sierpnia 2018 roku w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs pt. Najładniejszy ogródek gastronomiczny roku 2018” w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 8/12. W przypadku składania zgłoszenia za pośrednictwem operatora pocztowego, jako datę złożenia przyjmuje się datę wpływu do Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Anna Iwanowska (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Biuro Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta
Referat Prasowy