PORTAL MIASTA GDAŃSKA

Poczuj magię świąt w Mikołajkowym Tramwaju

Poczuj magię świąt w Mikołajkowym Tramwaju
Świąteczne upominki, a za sterami Mikołaj. 6 grudnia, zgodnie z wieloletnią tradycją na gdańskie tory wyjedzie Mikołajkowy Tramwaj. Na pokładzie, dla wszystkich pasażerów czekają upominki, a za sterami pojazdu spotkać można samego Mikołaja!
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

W roli Mikołajkowego Tramwaju zadebiutuje w tym roku Konstal 105N z historycznej floty Gdańskich Autobusów i Tramwajów. W świąteczny  nastrój będzie wprowadzał także w okresie świąteczno-noworocznym. Wypatrujcie go na gdańskich torach.

- Tegoroczny Świąteczny Tramwaj wyjedzie na tory w nowej odsłonie. Mam nadzieję, że kreatywna zmiana, jaką zaproponowaliśmy, przypadnie mieszkańcom do gustu i również w takiej wersji zostanie pozytywnie przyjęty przez wszystkich mieszkańców - mówi Piotr Borawski, zastępca prezydenta ds. przedsiębiorczości i ochrony klimatu.

Mikołajkowy Tramwaj będzie kursował we wtorek, 6 grudnia już od godz. 13.00. Spotkać go będzie można na trasie Brzeźno Dom Zdrojowy – Siedlce. Wszystkie przejazdy Mikołajkowym Tramwajem są tego dnia bezpłatne.

Tramwaj Mikołajkowy rozklad (118.93 KB)

Do zobaczenia na trasie!

 
Anna DobrowolskaGdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.
Anna Dobrowolska - najnowsze
Anna DobrowolskaGdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.
Anna Dobrowolska - najnowsze