Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Nagroda na pierwsze urodziny!

Kładka na Ołowiankę, krótko po pierwszych urodzinach, otrzymała wyróżnienie w konkursie „Twórcy Przestrzeni” organizowanym przez redakcję „Rzeczpospolitej”. Nagroda w kategorii „Projekty użyteczności publicznej” została wręczona podczas odbywającego się w Sopocie Europejskiego Kongresu Finansowego.

A
A

Konkurs „Twórcy przestrzeni” jest wspólną inicjatywą „Rzeczpospolitej”, Heritage Real Estate i Centrum Myśli Strategicznych, a patronuje mu Bank Światowy. Ma na celu wyróżnienie inwestorów i deweloperów, którzy wyznaczają na polskim rynku nieruchomości nowe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju, stosują rozwiązania proekologiczne oraz uwzględniają potrzeby społeczne.

W konkursie wręczono nagrody w pięciu kategoriach: „Projekty mieszkaniowe - zrealizowane”, „Projekty mieszkaniowe - w trakcie realizacji”, „Projekty użyteczności publicznej - zrealizowane”, „Projekty komercyjne - zrealizowane” oraz „Projekty komercyjne - w trakcie realizacji”.

Wyróżnienie w kategorii „Projekty użyteczności publicznej - zrealizowane” otrzymał Gdańsk za inwestycję „Kładka nad Motławą”.

Wyróżnienie w konkursie „Twórcy Przestrzeni”
Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy