PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Konkurs dla branży gastronomicznej

Gdańska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs dla wszystkich gdańskich restauracji. Jest on częścią programu wsparcia branży gastronomicznej, który prowadzony jest we współpracy z miastem. Celem inicjatywy jest również promowanie lokalnych produktów i potraw. Akcja wystartowała 16 września. Zachęcamy do zgłaszania swoich ofert.

A
A
rozsmakuj_sie_w_gdansku

Spośród zgłoszonych firm, wyłonione zostanie 20 lokali gastronomicznych, w których zrealizowane zostaną odcinki cyklu programu kulinarnego “Rozsmakuj się w Gdańsku”. Produkcja odcinków odbywać się będzie w okresie od października do listopada 2021 roku, natomiast publikacja cyklu potrwa do I kwartału 2022 roku.

Wyprodukowane odcinki udostępnione zostaną wszystkimi kanałami Visit Gdansk, Gdańskiej Karty Mieszkańca (ponad 250 tysięcy odbiorców) oraz przekazane zostaną laureatom konkursu w celu wykorzystania ich do własnych działań marketingowych.

Oprócz długoterminowych korzyści dla branży gastronomicznej, tj. promocji laureatów konkursu, Gdańska Organizacja Turystyczna przewidziała również nagrody pieniężne. Każda z restauracji, która weźmie udział w nagraniach otrzyma 5 tys. zł brutto.

Gdańscy restauratorzy mogą zgłaszać swoje oferty w dniach od 16 do 30 września 2021.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy i wzór umowy znajdują się na stronie VisitGdansk

Michał Brandt (0)
Gdańska Organizacja Turystyczna